Usługi pośrednictwa w transakcjach

Jedną z usług oferowanych przez firmę NAI Estate Fellows jest pośrednictwo w zakresie wynajmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Reprezentujemy zarówno właścicieli nieruchomości, jak i najemców. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat transakcji na rynku nieruchomości. 

Korzystamy z sieci kontaktów NAI Global, która umożliwia pozyskanie nabywców zagranicznych. Dzięki doskonałej znajomości rynku nieruchomości otrzymujemy informacje o nieruchomościach na sprzedaż zanim trafią one na rynek. Bazy danych, które stworzyliśmy umożliwiają nam szybkie kojarzenie klientów poszukujących nieruchomości. W naszej ofercie znajdują się między innymi powierzchnie biurowe, hale magazynowe, działki budowlane i działki rekreacyjne.

Zalety korzystania z usług pośrednictwa

współpraca zarządzanie projektami

Korzystanie z usług pośrednictwa to usługa, która umożliwia szybkie znalezienie odpowiedniej nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Dobry pośrednik posiada szeroką wiedzę na temat rynku nieruchomości, dzięki czemu może wyszukać i zaoferować klientowi nieruchomość optymalną dla jego potrzeb. NAI Estate Fellows świadczy usługi w zakresie pośrednictwa od 2008 roku.

Klienci korzystający z naszych usług mogą oszczędzić czas i uniknąć ryzyka oszustwa. Wszystkie oferty nieruchomości są przez nas dokładnie sprawdzane i analizowane. Współpracującym z nami klientom rekomendujemy najlepsze rozwiązania gwarantujące oszczędność kosztów, elastyczność i efektywność. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego przypadku to podstawa naszej pracy.

Zakres obowiązków

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości to usługa obejmująca między innymi prowadzenie negocjacji między najemcą i właścicielem, a także dokładną analizę wszystkich elementów umowy. Podobnie działamy reprezentując osoby, które interesuje sprzedaż lub nabycie nieruchomości. Wszystkim klientom zainteresowanym najmem lub sprzedażą przedstawiamy również dokładne koszty administrowania nieruchomością.

Specjaliści NAI Estate Fellows skupiają się na precyzyjnym realizowaniu celów i założeń biznesowych klientów. Wspierają właścicieli nieruchomości, kupców i nabywców na każdym etapie procesu najmu i sprzedaży. W pracy wykorzystujemy profesjonalny system transakcyjny Asari, do którego zgłaszamy wszystkich naszych klientów, co znacznie ułatwia i przyspiesza zarządzanie i finalizację transakcji.

Szeroki zakres usług

Usługi pośrednictwa

Firma NAI Estate Fellows posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa w sprzedaży i najmie nieruchomości. Niezależnie od tego, czy na sprzedaż lub wynajem przeznaczona jest powierzchnia biurowa, hala magazynowa, działka budowlana, czy działka rekreacyjna zawsze przedstawiamy klientom opcje idealnie dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. 

Klienci mogą również sami przeglądać interesujące dla nich nieruchomości, korzystając z wyszukiwarki na naszej stronie internetowej. Znajdą tam nie tylko ogłoszenia dotyczące obiektów przeznaczonych na sprzedaż, ale też poznają ceny działek budowlanych, obiektów magazynowych i innych nieruchomości. Gwarantujemy klientom profesjonalizm i rzetelność na każdym etapie współpracy.

Profesjonalizm i doświadczenie w branży

Zespół NAI Estate Fellows to grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę na temat polskiego i światowego rynku nieruchomości. W naszej pracy skupiamy się znalezieniu optymalnych rozwiązań i tworzeniu strategii dopasowanych do potrzeb klientów. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obsługi nieruchomości, doradztwa finansowego oraz pośrednictwa.