Usługi pośrednictwa w transakcjach

Outsourcing w zarządzaniu nieruchomościami jest jedną z najważniejszych usług oferowanych przez firmę NAI Estate Fellows. Pośrednictwo w zakresie wynajmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych realizujemy poprzez reprezentację zarówno właścicieli obiektów, jak i ich najemców. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników jako administratorów nieruchomości handlowych oraz bogata, stale aktualizowana wiedza na temat transakcji na rynku umiejętności pozwalają nam zagwarantować Klientom najwyższy poziom świadczonych usług. Korzystamy z sieci kontaktów NAI Global, która umożliwia pozyskanie nabywców zagranicznych. Dzięki doskonałej znajomości rynku nieruchomości otrzymujemy informacje o nieruchomościach na sprzedaż zanim trafią one na rynek. Bazy danych, które stworzyliśmy, pozwalają nam szybko kojarzyć Klientów poszukujących oraz oferujących nieruchomości. W naszej ofercie znajdują się między innymi powierzchnie biurowe, hale magazynowe, działki budowlane i działki rekreacyjne.

Zalety korzystania z usług pośrednictwa

współpraca zarządzanie projektami

Korzystanie z usług pośrednictwa to usługa, która umożliwia szybkie znalezienie odpowiedniej nieruchomości komercyjnej lub mieszkalnej na sprzedaż bądź wynajem. Aby osiągnąć ten cel, pośrednik musi mieć dużą wiedzę na temat rynku nieruchomości, na podstawie której znajdzie dla Klienta obiekt idealnie dostosowany do jego potrzeb i możliwości finansowych. NAI Estate Fellows pośredniczy w sprzedaży i najmie już od 2008 roku: Klienci, którzy zaufają naszemu wieloletniemu doświadczeniu, na pewno będą zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Szanujemy czas Klienta, a dzięki naszej własnej bazie nieruchomości, do której trafiają jedynie dokładnie przez nas sprawdzone i dogłębnie przeanalizowane oferty, Klienci unikają ryzyka oszustwa. Mogą Państwo samodzielnie przejrzeć listę dostępnych nieruchomości, korzystając z wyszukiwarki na naszej stronie internetowej, do czego serdecznie zachęcamy. Co ważne, ogłoszenia dotyczące działek budowlanych, obiektów magazynowych i innych nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, zawierają także opis techniczny obiektów. Współpracującym z nami Klientom zawsze rekomendujemy najlepsze rozwiązania gwarantujące oszczędność kosztów i efektywność inwestycji. Podstawą naszej pracy jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zakres obowiązków

Specjaliści NAI Estate Fellows skupiają się na precyzyjnym realizowaniu biznesowych celów i założeń Klientów. Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości to gama usług obejmująca między innymi prowadzenie negocjacji między najemcą i właścicielem oraz dokładną analizę wszystkich elementów umowy. Podobnie działamy reprezentując osoby, które interesuje sprzedaż lub nabycie nieruchomości. Wszystkim Klientom zainteresowanym najmem lub sprzedażą przedstawiamy również dokładne koszty administrowania nieruchomością. Nasi eksperci wspierają właścicieli nieruchomości, kupców i najemców na każdym etapie procesu najmu i sprzedaży. W pracy wykorzystujemy profesjonalny system transakcyjny Asari, do którego zgłaszamy wszystkich naszych Klientów, co znacznie ułatwia i przyspiesza zarządzanie i finalizację transakcji. Niezależnie od tego czy przedmiotem najmu lub sprzedaży ma być powierzchnia biurowa, hala magazynowa, działka budowlana, czy działka rekreacyjna, zawsze przedstawiamy klientom opcje idealnie dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.