O NAI Estate Fellows

NAI Estate Fellows to firma z doskonałą znajomością rynku nieruchomości w Polsce i globalnym doświadczeniem wynikającym z przynależności do największej sieci niezależnych agentów nieruchomości komercyjnych na całym świecie. Nasza oferta obejmuje pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości takich jak zarządzanie, wynajem powierzchni, wsparcie w zakresie transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości. Pracujemy z właścicielami, najemcami oraz inwestorami. Obsługujemy nieruchomości biurowe, handlowe i magazynowe na terenie całej Polski.

Od 2008 roku jesteśmy dostawcą kompleksowych usług na rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Obsługujemy obiekty o powierzchni ponad trzystu tysięcy metrów kwadratowych w około trzydziestu lokalizacjach. W portfelu zarządzanych przez nas nieruchomości, obsługujemy w różnym zakresie ponad pięćset różnych umów najmu.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje obsługę finansową i księgową nieruchomości komercyjnych, zarządzanie umowami najmu i umowami serwisowymi, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, a także portfolio nieruchomości, przygotowanie specjalistycznych analiz i raportów rynkowych, najem powierzchni komercyjnych, pośrednictwo oraz obsługa transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości, jak i zarządzanie projektami.

Kluczowe wartości, które wyznajemy to innowacyjność, zaufanie, pasja, współpraca oraz precyzja. Nasze podejście cechuje orientacja na realizację wymagań, które stawia przed nami Klient. Wszystkie rozwiązania proponowane Klientowi są zawsze indywidulanymi propozycjami opracowanymi dla konkretnej nieruchomości.

Posiadamy silną pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych oraz stale zwiększające się grono Klientów, m.in.:

pzu               hb_reavis                    altus               

catalyst                                    bph

Zespół

Nasz zespół tworzą zaangażowani i wykwalifikowani pracownicy, którzy z pasją realizują powierzone im projekty. Dzięki naszym umiejętnościom oraz zaangażowaniu, jakim kierujemy się w codziennej pracy, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki nieruchomości.

Oddajemy do Państwa dyspozycji:

  • zespół doświadczonych zarządców nieruchomości
  • zespół finansowy o wysokich umiejętnościach analitycznych, wspierany najnowszymi rozwiązaniami IT
  • sprawdzony zespół negocjatorów i pośredników w obrocie nieruchomościami
  • wsparcie specjalistycznych konsultantów w zakresie architektury i inżynierii budynkowej
  • wsparcie działu marketingu

Biuro w Warszawie:

Rafał Misiak  – Dyrektor Działu Najmu

Grzegorz Lisewski – Dyrektor Działu Zarządzania

Biuro w Poznaniu:

Patrycja Masiarek – Dyrektor Biura Regionalnego

Biuro we Wrocławiu:

Adam Pączek – Dyrektor Biura Regionalnego

Biuro w Trójmieście:

Konrad Zajkowski – Kierownik Biura Regionalnego

Biuro w Krakowie:

Maciej Eret – Kierownik Biura Regionalnego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: