Zakup nieruchomości

Choć specjalnością agencji NAI Estate Fellows jest obrót nieruchomościami komercyjnymi, to oferujemy także pośrednictwo przy zakupie innego rodzaju obiektów, w tym także budynków mieszkalnych. W naszym dziale pośrednictwa pracuje zespół ekspertów mających duże doświadczenie na polskim rynku nieruchomości. Wiedza ekspertów oraz własna baza obiektów i gruntów na sprzedaż w całej Polsce pozwalają nam oferować Klientom zainteresowanym zarówno zakupem nieruchomości w celach inwestycyjnych lub do prowadzenia działalności, jak i kupnem mieszkania. Jako specjaliści w tej dziedzinie dobrze wiemy, że zakup nieruchomości zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Aby mieć pewność, że warto nabyć dany obiekt, a transakcja przebiegnie pomyślnie i bezpiecznie, warto skorzystać z pomocy pośrednika, który dokona fachowej i dokładnej analizy poszczególnych ofert sprzedaży nieruchomości.

Rola pośrednika w procesie zakupu nieruchomości

Do współpracy z agencją nieruchomości NAI Estate Fellows zachęcamy zarówno przedsiębiorców i Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne. W naszej ofercie znajdują się obiekty handlowe, biurowe, inwestycyjne, grunty oraz mieszkania. Bezpieczne kupno nieruchomości wymaga specjalistycznej wiedzy na temat rynku nieruchomości oraz procesów transakcyjnych – bez niej łatwo dać się oszukać nieuczciwemu sprzedawcy. Nasi pracownicy nie tylko znajdują dla Klientów nieruchomości jak najbardziej odpowiadające ich potrzebom, ale także biorą udział w negocjacjach i przygotowaniu umowy. Staramy się, by każda transakcja, w której bierzemy udział, przebiegła sprawnie i korzystnie dla Klienta.

Zakres usług

Nasza baza nieruchomości na sprzedaż obejmuje szeroki wybór różnego rodzaju obiektów w całej Polsce, a każde zlecenie przesyłane jest do oddziałów regionalnych agencji, co znacznie przyspiesza zakup nieruchomości. Eksperci pracujący w NAI Estate Fellows dokonują dokładnej analizy ofert rynkowych, dzięki czemu mogą zaproponować Klientom rozwiązania odpowiednie do ich wymagań. Świadczymy także usługę due dilligence oraz wykonujemy audyty techniczne i operacyjne nieruchomości, nasi Klienci mogą zatem skorzystać z analiz dotyczących wykorzystania i potencjału ich nowej nieruchomości.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: