Zakup nieruchomości

NAI Estate Fellows oferuje kompleksowe usługi w zakresie obsługi nieruchomości, w tym również pośrednictwo przy zakupie nieruchomości. Dział pośrednictwa naszej firmy to zespół doświadczonych ekspertów posiadających szeroką wiedzę na temat polskiego rynku nieruchomości. Posiadamy szeroką bazę obiektów i gruntów na sprzedaż w całej Polsce. 

Obsługujemy klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w celach inwestycyjnych lub do prowadzenia działalności, a osobom prywatnym oferujemy pomoc w zakupie mieszkania. Zakup nieruchomości zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Nasi eksperci dokonują dokładnej analizy każdej oferty, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że transakcja przebiegnie całkowicie bezpiecznie. 

Profesjonalna pomoc w procesie

Eksperci NAI Estate Fellows posiadają wieloletnie doświadczenie w pośredniczeniu w procesie zakupu nieruchomości. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Korzystając z rozbudowanej bazy danych szybko i skutecznie kojarzymy właścicieli i nabywców. W naszej ofercie znajdują się obiekty handlowe, biurowe, inwestycyjne, grunty oraz mieszkania.

Bezpieczne kupno nieruchomości wymaga szerokiej wiedzy na temat rynku nieruchomości oraz procesów transakcyjnych. Nasi pracownicy nie tylko proponują klientom nieruchomości na miarę ich potrzeb, ale też biorą udział w negocjacjach i przygotowaniu umowy. Klientom indywidualnym oferujemy profesjonalną pomoc w kupnie mieszkania. Z nami każda transakcja przebiega sprawnie i korzystnie dla klienta.

Zakres usług

NAI Estate Fellows oferuje kompleksowe usługi związane z zarządzaniem i obsługą nieruchomości, a także pośrednictwem w sprzedaży, zakupie i najmie nieruchomości. Nasza baza danych obejmuje szeroki wybór różnego rodzaju obiektów w całej Polsce, a każde zlecenie przesyłane jest do oddziałów regionalnych co znacznie przyspiesza zakup nieruchomości.

Eksperci pracujący w NAI Estate Fellows dokonują dokładnej analizy ofert rynkowych, dzięki czemu mogą zaproponować klientom rozwiązania odpowiednie do ich wymagań. Świadczymy także usługę due dilligence oraz wykonujemy audyty techniczne i operacyjne nieruchomości. Nasi klienci mogą skorzystać z naszych analiz dotyczących wykorzystania i potencjału nieruchomości.

Atrakcyjna baza nieruchomości

NAI Estate Fellows posiada szeroką bazę nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż w całej Polsce. Oferujemy obiekty biurowe, handlowe, magazynowe, mieszkania, domy, powierzchnie inwestycyjne, a także działki budowlane i rekreacyjne. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w pośredniczeniu w tego typu transakcjach, dzięki czemu kupno nieruchomości przebiega bezpiecznie i sprawnie.

Obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne. Kupno mieszkania przez biuro nieruchomości jest wygodne i znacznie szybsze. Dział pośrednictwa wyszukuje dla klientów najlepsze oferty na rynku, a także dokonuje ich dokładnej analizy. Wyszukiwarka na naszej stronie pozwala na szybkie znalezienie obiektów odpowiadających Państwa oczekiwaniom.

Sopot estate fellows

Działamy na terenie całego kraju

NAI Estate Fellows jest firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości od 2008 roku. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę i zarządzanie nieruchomościami, doradztwo finansowe oraz pośrednictwo w sprzedaży i najmie nieruchomości. Dział pośrednictwa prowadzi transakcje na terenie całego kraju, a nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę na temat regionalnych rynków nieruchomości.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: