Zakup nieruchomości

Choć specjalnością agencji NAI Estate Fellows jest obrót nieruchomościami komercyjnymi, to oferujemy także pośrednictwo przy zakupie innego rodzaju obiektów, w tym także budynków mieszkalnych. W naszym dziale pośrednictwa pracuje zespół ekspertów mających duże doświadczenie na polskim rynku nieruchomości. Wiedza ekspertów oraz własna baza obiektów i gruntów na sprzedaż w całej Polsce pozwalają nam oferować Klientom zainteresowanym zarówno zakupem nieruchomości w celach inwestycyjnych lub do prowadzenia działalności, jak i kupnem mieszkania. Jako specjaliści w tej dziedzinie dobrze wiemy, że zakup nieruchomości zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Aby mieć pewność, że warto nabyć dany obiekt, a transakcja przebiegnie pomyślnie i bezpiecznie, warto skorzystać z pomocy pośrednika, który dokona fachowej i dokładnej analizy poszczególnych ofert sprzedaży nieruchomości.

Rola pośrednika w procesie zakupu nieruchomości

Do współpracy z agencją nieruchomości NAI Estate Fellows zachęcamy zarówno przedsiębiorców i Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne. W naszej ofercie znajdują się obiekty handlowe, biurowe, inwestycyjne, grunty oraz mieszkania. Bezpieczne kupno nieruchomości wymaga specjalistycznej wiedzy na temat rynku nieruchomości oraz procesów transakcyjnych – bez niej łatwo dać się oszukać nieuczciwemu sprzedawcy. Nasi pracownicy nie tylko znajdują dla Klientów nieruchomości jak najbardziej odpowiadające ich potrzebom, ale także biorą udział w negocjacjach i przygotowaniu umowy. Staramy się, by każda transakcja, w której bierzemy udział, przebiegła sprawnie i korzystnie dla Klienta.

Zakres usług

Nasza baza nieruchomości na sprzedaż obejmuje szeroki wybór różnego rodzaju obiektów w całej Polsce, a każde zlecenie przesyłane jest do oddziałów regionalnych agencji, co znacznie przyspiesza zakup nieruchomości. Eksperci pracujący w NAI Estate Fellows dokonują dokładnej analizy ofert rynkowych, dzięki czemu mogą zaproponować Klientom rozwiązania odpowiednie do ich wymagań. Świadczymy także usługę due dilligence oraz wykonujemy audyty techniczne i operacyjne nieruchomości, nasi Klienci mogą zatem skorzystać z analiz dotyczących wykorzystania i potencjału ich nowej nieruchomości.

Atrakcyjna baza nieruchomości

NAI Estate Fellows posiada szeroką bazę nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż w całej Polsce. Oferujemy obiekty biurowe, handlowe, magazynowe, mieszkania, domy, powierzchnie inwestycyjne, a także działki budowlane i rekreacyjne. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w pośredniczeniu w tego typu transakcjach, dzięki czemu kupno nieruchomości przebiega bezpiecznie i sprawnie.

Obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne. Kupno mieszkania przez biuro nieruchomości jest wygodne i znacznie szybsze. Dział pośrednictwa wyszukuje dla klientów najlepsze oferty na rynku, a także dokonuje ich dokładnej analizy. Wyszukiwarka na naszej stronie pozwala na szybkie znalezienie obiektów odpowiadających Państwa oczekiwaniom.

Sopot estate fellows

Działamy na terenie całego kraju

NAI Estate Fellows jest firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości od 2008 roku. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę i zarządzanie nieruchomościami, doradztwo finansowe oraz pośrednictwo w sprzedaży i najmie nieruchomości. Dział pośrednictwa prowadzi transakcje na terenie całego kraju, a nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę na temat regionalnych rynków nieruchomości.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: