Workplace solutions

NAI Estate Fellows jest częścią globalnej sieci niezależnych agentów nieruchomości. Dzięki temu posiadamy szeroką wiedzę na temat światowego rynku nieruchomości, a także nowoczesnych rozwiązań, takich jak na przykład workplace solutions. Workplace solutions ma na celu wprowadzenie optymalnych standardów w środowisku pracy, które sprzyjają kreatywności i rozwojowi pracowników. 

NAI Global posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów tego typu. Dzięki współpracy z naszym niemieckim biurem NAI Apollo poznaliśmy sprawdzone, nowoczesne rozwiązania i procedury, które oferujemy klientom w Polsce. Nasi specjaliści opracowują dokładne plany rozwiązań architektonicznych i technicznych, które uwzględniają potrzeby klienta i jego pracowników. 

Profesjonalna analiza potrzeb Klienta

Workplace solutions

Workplace solutions to sposób umożliwiający holistyczne zaprojektowanie środowiska pracy. Dostosowanie przestrzeni biurowej do potrzeb pracujących w niej ludzi znacząco wpływa na zwiększenie ich motywacji. Nasi specjaliści stosują to nowoczesne podejście przy opracowywaniu projektów, które umożliwiają przeprowadzenie prawdziwej rewolucji w miejscu pracy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując sposób działania i specyfikę danej firmy. Poznajemy również wszystkie wymagania klienta dotyczące funkcjonalności środowiska pracy. Na tej podstawie, we współpracy z doświadczonym architektem opracowujemy strategię zmian, które muszą zostać wprowadzone, aby pomóc pracownikom klienta w realizacji zadań.

Indywidualne dopasowanie usługi

Workplace solutions

Jedną z usług oferowanych przez firmę NAI Estate Fellows jest workplace solutions. Wszystkie nasze propozycje z zakresu workplace solutions tworzone są zgodnie z aktualnymi trendami. Projektujemy przestrzeń pracy w taki sposób, żeby była ona przyjazna dla pracowników naszych klientów i pozytywnie wpływała na ich kreatywność oraz wydajność. 

Nasze projekty dostosowane są do warunków panujących w danej firmie oraz stylu i upodobań jej pracowników. Zmiany architektoniczne i techniczne, które proponujemy zwiększają funkcjonalność i wygodę w danym miejscu pracy, a także sprzyjają zacieśnieniu współpracy między pracownikami. Zespół NAI Estate Fellows działa kreatywnie i efektywnie.

Doświadczenie w branży

NAI Estate Fellows posiada szeroką wiedzę na temat światowego rynku nieruchomości, którą stale poszerzamy ściśle współpracując z innymi członkami sieci NAI Global. Nasze doświadczenie wykorzystujemy również przy projektowaniu rozwiązań workplace solutions, cieszących się rosnącą popularnością na całym świecie. Stosując to podejście zmieniliśmy środowisko pracy wielu firm.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: