Wirtualna baza dokumentacji

NAI Estate Fellows jest firma stawiającą na rozwiązania precyzyjne i innowacyjne. Metody te stosujemy zarówno wykonując usługi z zakresu obsługi i zarządzania nieruchomości, jak i pośrednicząc w transakcjach kupna i sprzedaży. Dla właścicieli nieruchomości stworzyliśmy wirtualną bazę dokumentów, która zapewnia im wsparcie systemowe procesu sprzedaży. 

Wirtualna baza danych umożliwia właścicielom zgromadzenie wszystkich dokumentów dotyczących budynków i gruntów w jednym miejscu. Pozwala im to na łatwe katalogowanie dokumentów elektronicznych, a także zarządzanie dokumentami online. Z bazy mogą korzystać również potencjalni nabywcy, którzy chcą zapoznać się z dokumentacją interesującej ich nieruchomości. 

Dokumentacja w bezpiecznym miejscu

wirtualna baza dokumentów

Elektroniczne systemy archiwizacji dokumentów to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale też bezpieczne. Stworzona przez NAI Estate Fellows wirtualna baza dokumentów to znaczne ułatwienie dla właścicieli nieruchomości oraz nabywców. Tworzenie archiwów elektronicznych umożliwia zgromadzenie pełnej dokumentacji nieruchomości w jednym miejscu i zdalne zarządzanie dokumentami.

Nasz program archiwizacyjny podzielony został na foldery, w których można umieścić dokumenty różnej kategorii. Właściciel nieruchomości sam określa poziom dostępności dokumentacji dla poszczególnych użytkowników, dzięki czemu osoby niepożądane nie mają dostępu do ważnych informacji. Baza danych umożliwia także kontrolowanie jakie dokumenty zostały przejrzane przez potencjalnych nabywców.

Stały dostęp do danych

Właściciele nieruchomości korzystający z wirtualnej bazy danych stworzonej przez NAI Estate Fellows mają stały dostęp do wszystkich umieszczonych tam dokumentów. Archiwum dokumentów elektronicznych, z którego korzystają nasi klienci jest przejrzyste i łatwe w obsłudze, co usprawnia wszelkie prace.

Jest to również rozwiązanie zabezpieczające interesy firm. W przypadku audytu, a co za nim idzie konieczności udostępnienia poufnych informacji, ich zebranie nie zajmuje czasu, nie powoduje przestoju czy braku określonych dokumentów. System archiwizacji pozwala na uporządkowanie danych.

Śledzenie historii dokumentacji

Wirtualna baza danych stworzona przez NAI Estate Fellows jest systemem wspierającym właścicieli nieruchomości w trakcie całego procesu sprzedaży. Z naszej bazy danych korzystają zarówno właściciele, jak i nabywcy. Dokumentacja jest całkowicie bezpieczna, a właściciel sam ustala ograniczenia dostępu do swojego archiwum dla poszczególnych użytkowników.

I w tym wypadku niewątpliwą zaletą jest możliwość szybkiego monitoringu dokumentów w razie potrzeby. Wirtualna baza pozwala na zachowanie porządku i logiki w dokumentach, a w razie potrzeby udostępnienia ich. System jest zatem przede wszystkim gwarancją prawidłowego obiegu dokumentacji.

Doświadczenie i profesjonalizm

NAI Estate Fellows posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Doskonale znamy specyfikę tego rynku i oczekiwania klientów. Cenimy innowacyjne rozwiązania, dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie wirtualnej bazy danych dla właścicieli nieruchomości. Nasi specjaliści chętnie wyjaśnią korzyści wynikające z tego typu narzędzi.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: