Zarządzanie centrami handlowymi

Gama usług NAI Estate Fellows kierowanych do właścicieli nieruchomości obejmuje zarządzanie centrami handlowymi. Na zarządcy galerii handlowej spoczywa szereg obowiązków, których wypełnienie rzutuje bezpośrednio na jego prawidłowe funkcjonowanie. Parki handlowe to specyficzne i wymagające obiekty: efekty ich działania należy monitorować na bieżąco, a strategie marketingowe i wszelki działania naprawcze – dostosowywać zgodnie z ze zmianami, które stale zachodzą na dynamicznym rynku. Optymalizacja kosztów powierzchni i duże zyski – to nadrzędne cele, które z reguły przyświecają właścicielom centrów handlowych. Nasi pracownicy pomagają je osiągnąć.

zarządzanie centrami handlowymi

Zakres usług zarządcy powierzchni handlowej

Efektywne zarządzanie parkami handlowymi jest niemożliwe bez specjalistycznej wiedzy na kilku obszarach: ekonomii, prawa, marketingu. Nie bez znaczenia jest także doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami handlowymi. Dobrze wyszkolony zespół NAI Estate Fellows gwarantuje Klientom wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki kompleksowej ofercie możemy zaproponować Kontrahentom opiekę nad galerią handlową od samego początku poprzez zarządzanie projektami budowlanymi i inwestycyjnymi, obsługę najemców, prowadzenie spraw finansowo-księgowych firmy oraz marketing.

Budujemy realną wartość zarządzanego centrum handlowego, starając się pogodzić potrzeby i oczekiwania właściciela, najemców oraz klientów. Jest to możliwe dzięki bogatej wiedzy na temat zarówno rynku nieruchomości, jak i rynku lokalnego. Zarządca centrum handlowego kontroluje dokumentację budynku, dba o jego dobry stan techniczny, współpracuje z dostawcami usług i utrzymuje kontakty z najemcami. Do jego zadań należy także prowadzenie i archiwizacja dokumentów. Nasi eksperci zawsze szukają najlepszych i niekonwencjonalnych rozwiązań, dzięki którym Klienci mogą, na przykład, obniżyć koszty eksploatacji centrum handlowego. Skuteczny system zarządzania galerią handlową generuje większe zyski i pozwala uniknąć strat.

Cechuje nas profesjonalizm

grupa specjalistów

Nasi eksperci to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dzięki którym administrowanie nieruchomościami, w tym także zarządzanie centrami handlowymi, przynosi właścicielom wymierne korzyści. W procesie zarządzania wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne, które optymalizują czas pracy i podnoszą jej jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. NAI Estate Fellows na polskim rynku nieruchomości wyróżnia się innowacyjnością, indywidualnym podejściem do każdego zlecenia oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania nieruchomościami, doradztwa finansowego, czy też transakcji kupna i sprzedaży.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: