Zarządzanie centrami handlowymi

Jedną z wielu usług świadczonych przez firmę NAI Estate Fellows jest obsługa nieruchomości komercyjnych, która obejmuje między innymi zarządzanie centrami handlowymi. Zarządzanie obiektami jest zajęciem, które warto powierzyć profesjonalistom. Dzięki temu można mieć pewność, że budynek funkcjonuje prawidłowo i jednocześnie zoptymalizować koszty jego użytkowania.

Zarządca centrum handlowego kontroluje dokumentację budynku, dba o jego dobry stan techniczny, współpracuje z dostawcami usług i utrzymuje kontakty z najemcami. Doświadczeni eksperci NAI Estate Fellows zawsze szukają najlepszych i niekonwencjonalnych rozwiązań, dzięki którym nasi klienci mogą na przykład obniżyć koszty eksploatacji centrum handlowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zarządzanie centrami handlowymi

Zakres usług

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi jest jedną z kluczowych usług oferowanych przez NAI Estate Fellows. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i szeroką widzę na temat specyfiki rynku nieruchomości w różnych regionach Polski.

Nasza oferta obejmuje między innymi zarządzanie centrami handlowymi. Wykonujemy wszystkie zadania związane z zarządzaniem i administrowaniem centrum handlowym. Nasi pracownicy zajmują się archiwizacją dokumentów, bieżącym zarządzaniem nieruchomością, dostawcami usług, utrzymywaniem kontaktów z najemcami, a także dbają o jego stan techniczny i bezpieczeństwo. Odpowiednie zarządzanie obiektami zwiększa ich efektywność, generuje większe zyski i pozwala uniknąć strat.

Doświadczenie w zarządzaniu lokalami komercyjnymi

NAI Estate Fellows działa na polskim rynku nieruchomości od 2008 roku. Jedną z oferowanych przez nas usług jest zarządzanie lokalami komercyjnymi. Obecnie zajmujemy się obsługą nieruchomości o łącznej powierzchni 30 000 metrów kwadratowych w 30 lokalizacjach w całym kraju. Posiadamy biura w różnych miastach Polski, dzięki czemu doskonale znamy specyfikę rynku w różnych regionach.

Nasi eksperci to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dzięki którym administrowanie nieruchomościami, np. zarządzanie centrami handlowymi jest efektywne i bezproblemowe. W procesie zarządzania wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne, które optymalizują czas pracy i podnoszą jej jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cechuje nas profesjonalizm

grupa specjalistów

NAI Estate Fellows na polskim rynku nieruchomości wyróżnia się innowacyjnością, indywidualnym podejściem do każdego zlecenia oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania nieruchomościami, doradztwa finansowego, czy też transakcji kupna i sprzedaży. Zatrudniamy profesjonalnych i wykwalifikowanych ekspertów, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość usług.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: