Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi jest zadaniem wymagającym. NAI Estate Fellows posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług. Nasza oferta obejmuje między innymi archiwizację dokumentów, zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, dostawcami usług i relacjami z najemcami, a także rozwiązywanie kwestii technicznych. 

Nasz profesjonalny zespół zarządców stosuje optymalne rozwiązania, dostosowane do potrzeb klienta oraz specyfiki danej nieruchomości. Wykorzystujemy nowoczesny system informatyczny, który zwiększa efektywność oraz jakość naszej pracy. Współpraca z naszymi ekspertami umożliwia optymalizację kosztów użytkowania nieruchomości i jej prawidłowe funkcjonowanie. 

Kompleksowa usługa

NAI Estate Fellows od wielu lat świadczy usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Oferujemy profesjonalne administrowanie budynkiem, którym zajmuje się profesjonalny i doświadczony zarządca nieruchomości. Klienci korzystający z naszych usług mają gwarancję, że proces zarządzania przebiega zgodnie z wymogami prawa i jednocześnie wpływa na lepsze funkcjonowanie nieruchomości.

Doświadczone przedsiębiorstwo zarządzania nieruchomościami jakim jest NAI Estate Fellows pomaga klientom w optymalizacji kosztów związanych z eksploatacją obiektu i utrzymuje relacje z najemcami. Dla każdego klienta przygotowujemy strategię dostosowaną do jego oczekiwań, przedstawiamy proces zarządzania nieruchomościami, program działania i optymalne propozycje. 

Zakres obowiązków

Kompleksowa oferta firmy NAI Estate Fellows obejmuje profesjonalną obsługę i zarządzanie nieruchomościami. Nasi eksperci posiadają szerokie doświadczenie w wykonywaniu wszelkich zadań, których wymaga prawidłowe zarządzanie obiektami. Usługi, które oferujemy obejmują między innymi zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, utrzymywanie relacji z najemcami oraz archiwizację dokumentów.

Zespół NAI Estate Fellows wykorzystuje do pracy nowoczesne narzędzia informatyczne, które mają znaczący wpływ na jakość wykonywanych przez nas usług. Posiadamy biura w różnych miastach Polski. Nasi doświadczeni pracownicy współpracują z lokalnymi podwykonawcami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom najlepsze dla nich rozwiązania ekonomiczne. 

Zespół naszej firmy zajmujący się zarządzaniem nieruchomościami dba również o stan techniczny wynajmowanych obiektów, sprawując nadzór nad firmami prowadzącymi w nich prace remontowe lub budowlane. Dzięki nam nasi klienci mają pewność, że wynajmowany budynek spełnia wszelkie wymogi prawa budowlanego i funkcjonuje prawidłowo.

Inne usługi oferowane przez NAI Estate Fellows to komercjalizacja powierzchni biurowych i profesjonalne doradztwo finansowe. Wszystkie opracowywane przez nas strategie i propozycje dostosowane są do specyfiki konkretnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku nieruchomości gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość usług.

Doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami

NAI Estate Fellows jest częścią globalnej sieci niezależnych agentów nieruchomości. Dzięki współpracy z naszymi zagranicznymi biurami możemy stale poszerzać wiedzę na temat światowego rynku nieruchomości i doskonalić nasz system pracy. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług takich jak zarządzanie i administrowanie nieruchomościami.