Wynajem nieruchomości

NAI Estate Fellows oferuje szeroki zakres usług w zakresie wynajmu nieruchomości. Naszymi Klientami są zarówno właściciele nieruchomości, jak i ich najemcy. Duże doświadczenie i bogata wiedza naszych specjalistów pozwalają nam oferować Kontrahentom rozwiązania, które najlepiej odpowiadają ich możliwościom i potrzebom. Proponujemy najbardziej funkcjonalne nieruchomości do wynajęcia na biura i lokale użytkowe o optymalnych kosztach ich eksploatacji. Nasze wsparcie nie kończy się na pomocy w wyborze najlepszej nieruchomości – dokonujemy także szczegółowej analizy umowy najmu i jesteśmy gotowi udzielić Klientom fachowej pomocy na każdym etapie wynajmu.

Pośrednictwo w wynajmie biura

Usługi w zakresie wynajmu nieruchomości świadczone przez nasze biuro są kompleksowe. Nie tylko pomagamy Państwu w wyborze najlepszego lokalu, lecz także oferujemy pośrednictwo w wynajmie: biur, powierzchni handlowych i magazynowych. Na pierwszym etapie współpracy uważnie zapoznajemy się z założoną przez Inwestora strategią nieruchomości i profilem wynajmowanego obiektu – to pozwala nam stworzyć kompletny biznesowy plan, uwzględniający specyfikę wybranej nieruchomości, dostępny budżet oraz sytuację rynkową. Reprezentacja najemcy w procesie pozyskiwania powierzchni biurowych i obiektów komercyjnych przez firmę NAI Estate Fellows gwarantuje najlepsze warunki najmu i możliwie najbardziej korzystne zapisy umowy – zawsze w ustalonych wcześniej ramach budżetowych oraz czasowych. Oddziały NAI Estate Fellows znajdują się w największych polskich miastach, a nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę na temat lokalnych rynków nieruchomości.

Pośrednictwo w wynajmie mieszkania

Współpracujemy zarówno z Klientami instytucjonalnymi, jak i indywidualnymi, dlatego do skorzystania z naszych usług pośrednictwa w wynajmie zachęcamy także osoby, które interesuje wynajem mieszkania. Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom świadczonych usług, pełne doradztwo oraz rozwiązania skrojone na miarę Państwa potrzeb. W naszej pracy zawsze szukamy optymalnych rozwiązań, dostosowanych do oczekiwań i możliwości finansowych Klienta.

Pomoc na każdym etapie procesu

Pośrednicząc zarówno w wynajmie mieszkań, jak i powierzchni handlowo-usługowych oraz biurowych, dokładamy wszelkich starań, by proces pozyskania nieruchomości z pomocą naszych ekspertów był prosty i bezpieczny. Wspieramy naszych Klientów na wszystkich etapach współpracy, począwszy od wyszukiwania nieruchomości, poprzez negocjacje i wybór optymalnych opcji, aż po przygotowanie umowy. Właścicielom nieruchomości oferujemy pomoc nie tylko w pozyskiwaniu najemców, lecz także w całym procesie zarządzania wynajmem. Z kolei najemcy korzystający z naszych usług mogą liczyć między innymi na dokładną analizę kosztów i opracowanie strategii optymalizacji wykorzystania wynajmowanej nieruchomości.

Atrakcyjna baza obiektów do wynajęcia

NAI Estate Fellows oferuje szeroki wybór atrakcyjnych nieruchomości do wynajęcia. Jeśli interesuje Państwa wynajem powierzchni biurowych w takich miastach jak Gdańsk, Wrocław czy Kraków lub też mieszkania do wynajęcia, z pewnością w naszej bazie obiektów znajdą Państwo odpowiedni lokal. Nasza prosta w obsłudze wyszukiwarka umożliwia precyzyjne określenie wymogów dotyczących poszukiwanej nieruchomości.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: