Pośrednictwo sprzedaży nieruchomości

Zakup i sprzedaż nieruchomości to procesy, które wymagają odpowiedniej strategii i aktualnej wiedzy na temat rynku nieruchomości. NAI Estate Fellows posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu właścicieli oraz nabywców nieruchomości. Własna, rozbudowana baza danych umożliwia nam szybkie kojarzenie sprzedających i osób zainteresowanych kupnem nieruchomości.  Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, wspierając ich na każdym etapie transakcji – opracowując strategię sprzedaży, uczestnicząc w negocjacjach, sporządzeniu umowy, aż do momentu jej podpisania. Reprezentujemy właścicieli powierzchni biurowych, handlowych, magazynowych oraz działek inwestycyjnych, gwarantując korzystną sprzedaż obiektów z maksymalną stopą zwrotu. Z naszych usług skorzystało już wielu właścicieli posiadających nieruchomości na sprzedaż oraz osób zainteresowanych ich zakupem. Mamy dostęp do sieci NAI Global, dzięki czemu możemy pozyskiwać również nabywców zagranicznych. Każdej osobie zainteresowanej nabyciem nieruchomości przedstawiamy szczegółową ofertę kupna nieruchomości, opracowaną na podstawie dokładnej analizy potrzeb potencjalnego Klienta. Współpracujemy z wieloma innymi biurami pośrednictwa i agentami z całej Polski, dzięki czemu z naszych usług korzystają Klienci poszukujący mieszkania na sprzedaż lub innej nieruchomości we wszystkich częściach kraju.

Kompleksowa usługa

kompleksowa obsługa

Doświadczeni specjaliści NAI Estate Fellows oferują kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Z naszych usług skorzystało już wielu właścicieli posiadających nieruchomości na sprzedaż oraz osób zainteresowanych ich zakupem. Mamy dostęp do sieci NAI Global, dzięki czemu możemy pozyskiwać również nabywców zagranicznych.

Każdej osobie zainteresowanej nabyciem nieruchomości przedstawiana jest przez nas szczegółowa oferta kupna nieruchomości, opracowana na podstawie dokładnej analizy potrzeb klienta. Współpracujemy z wieloma innymi biurami pośrednictwa i agentami z całej Polski. Z naszych usług korzystają klienci poszukujący mieszkania na sprzedaż lub innej nieruchomości we wszystkich częściach kraju.

Pomoc na każdym etapie sprzedaży

Już od kilkunastu lat NAI Estate Fellows prowadzi sprzedaż mieszkań, powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, a także działek inwestycyjnych, budowlanych i rekreacyjnych. Zapewniamy naszym Klientom wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży nieruchomości. Proponujemy optymalne rozwiązania, oparte na dokładnej analizie celów i wymagań zarówno właścicieli, jak i nabywców, których obsługujemy. Wykorzystujemy sprawdzone procedury sprzedażowe, obejmujące skuteczne narzędzia negocjacyjne i marketingowe. Każda przeprowadzana przez nas transakcja sprzedaży przebiega szybko, efektywnie i bezpiecznie.

Zakres usług

Usługi oferowane przez NAI Estate Fellows obejmują kompleksową obsługę nieruchomości, a także pośrednictwo w transakcjach sprzedaży i najmu nieruchomości. Uczestniczymy w realizowaniu projektów sprzedaży nieruchomości komercyjnych na terenie całej Polski. Współpracujemy z właścicielami obiektów biurowych, handlowych, magazynowych i działek inwestycyjnych.

Kontaktując się z naszym biurem lub korzystając z wyszukiwarki na stronie internetowej można znaleźć nie tylko mieszkanie na sprzedaż, ale też działki rekreacyjne na sprzedaż. Nasze usługi skierowane są więc i do przedsiębiorców i do osób prywatnych. Od wielu lat nasi pracownicy przeprowadzają, skutecznie transakcje sprzedaży w oparciu o nowoczesne i niestandardowe strategie.

Wieloletnie doświadczenie w branży

Usługi pośrednictwa

Firma NAI Estate Fellows działa w Polsce od 2008 roku. Należymy do globalnej sieci niezależnych agentów nieruchomości, dzięki czemu posiadamy szeroką wiedzę nie tylko na temat polskiego, ale również światowego rynku nieruchomości. W imieniu klientów prowadzimy wynajem i sprzedaż nieruchomości, a także usługi związane z ich obsługą i zarządzaniem.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: