O nas

Estate Fellows Poznań to spółka – córka NAI Estate Fellows – firmy z doskonałą znajomością rynku nieruchomości w Polsce i globalnym doświadczeniem wynikającym z przynależności do NAI Global – największej na świecie sieci niezależnych firm działających w sektorze nieruchomości komercyjnych, składającej się z ponad 6 700 profesjonalistów w 55 krajach, pracujących w ponad 350 biurach.

Patrycja Masiarek


HEAD OF OFFICE

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Analityk finansowy, licencjonowany zarządca nieruchomości i pośrednik nieruchomości.

Aktualnie Prezes wielkopolskiego oddziału NAI Estate Fellows. Ekspert w sektorze nieruchomości komercyjnych, z którym związana jest już od ponad 10 lat. Współpracowała z takimi firmami jak Donaldsons Polska Sp. z o.o., DTZ Polska Sp. z o.o. / DTZ Management , następnie Dyrektor ds. nieruchomości komercyjnych w PBG DOM i PBG ERIGO, dalej jako koordynator najmu w PBG S.A. odpowiedzialna za portfel nieruchomości komercyjnych w całej grupie PBG. Profesjonalistka kochająca swoją pracę i to, co robi.

Prywatnie każdą wolną chwilę spędza z rodziną oraz grając w golfa. Podróżuje i uwielbia jeździć na nartach


Zbigniew Leszczyński


DYREKTOR TECHNICZNY

Absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Elektrycznego. Licencjonowany zarządca nieruchomości. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu oraz obsłudze technicznej nieruchomości .Prezes Zarządu Estate Center Global Sp. z o.o, wcześniej Prezes Zarządu CWW sp. z o.o. Były członek Rotary Club Zielona Góra,  a obecnie Rotary Club Poznań. W latach poprzednich Członek Zarządu Miasta Zielona Góra, Prezes Euroregionalnej Izby Przemysłowo -Handlowej oraz  Prezes Zarządu oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Zielonej Górze. W ESTATE CENTER Dyrektor Techniczny i człowiek od zadań specjalnych naszego zespołu.

 

Radosław Masiarek


Prokurent 

 

Absolwent Wydziału Ekonomii Transportu i Wydziału Ekonomii Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Przez wiele lat zajmował się zarządzaniem w korporacjach międzynarodowych w sektorze sprzedażowym. Inwestor nieruchomościowy. Od 2013 związany z Estate Fellows Poznań i Estate Center Global w funkcji prokurenta i  koordynatora wielu projektów związanych z szeroko pojętym zarządzaniem nieruchomościami. Prywatnie wolny czas spędza z rodziną, w przeszłości każdy wolny czas spędzał w siodle motocykla penetrując zakątki Polski  i Europy.

Pasjonat jazdy na nartach, żeglowania i kajakarstwa.