Kupiec Poznański

MIEJSCE Z HISTORIĄ

Kupiec Poznański to jedno z najstarszych centrów handlowo-usługowych w Poznaniu, działające na rynku od 2001 roku przy zbiegu najlepiej prosperujących ulic miasta: Podgórnej, Św. Marcina, Wrocławskiej oraz Półwiejskiej – będącej jednocześnie najdroższą ulicą stolicy Wielkopolski.

17 lat funkcjonowania zaowocowało licznymi kontraktami, wpisaniem się na stałe w historię miasta i stopniowym przeobrażaniem się inwestycji z handlowej w handlowo-biurową. Architektonicznie budynek świetnie wpasowuje się w klimat otoczenia powstających, nowoczesnych biurowców, a także znajdującego się zaledwie 100 metrów dalej Starego Rynku.

Obecnie Kupiec Poznański to ponad 30 000 m2 powierzchni użytkowej, pięciu pięter podzielonych na lokale handlowe i biurowe, użytkowane przez stałych najemców wśród których znajdują się zarówno mniejsze jak i większe firmy, przedsiębiorstwa, butiki i sklepy sieciowe.

LOKALIZACJA

Kupiec Poznański może pochwalić się wyjątkową lokalizacją w samym centrum miasta. W pobliżu znajdują się nie tylko słynny poznański Stary Rynek i słynne poznańskie Koziołki, ale również wiele prestiżowych hoteli jak Andersia, Novotel, Blow Up Hall 5050, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Dworzec PKP i PKS oraz Uniwersytet Ekonomiczny i Politechnika Poznańska czy Urząd Miasta. W okolicy zlokalizowanych jest również wiele restauracji i kawiarni, idealnych na biznesowe spotkania z kontrahentami.

KUPIEC POZNAŃSKI w liczbach to ponad 32.000 metrów kwadratowych powierzchni, 150 miejsc na parkingu podziemnym, 3 piętra powierzchni handlowej, 3 poziomy przestrzeni biurowych oraz prawie 100 najemców.

Lokalizacja Kupca Poznańskiego to jego wielki atut! Usytuowanie u zbiegu ciągów komunikacyjnych prowadzących do różnych części miasta, czyni go doskonałym miejscem na siedziby firm, które chcą być łatwo dostępne dla klientów, jak i pracowników, a także sklepów i butików z uwagi na największy trafik w tym obszarze miasta.

OFERTA

Kupiec Poznański oferuje najwyższej klasy powierzchnie biurowe i handlowe w samym centrum miasta. Różnorodne wielkościowo od 20, nawet do 1500 m2 przestrzenie z klimatyzacją, stałą kontrolą dostępu, łączami światłowodowymi i internetowymi oraz podziemnym parkingiem to pełen pakiet, który mogą Państwo otrzymać.

Lokale biurowe znajdujące się w Kupcu Poznańskim gwarantują widok na największe i najbardziej prestiżowe ulice miasta. W zależności od usytuowania, są to ul. Wrocławska i widok na Stare Miasto,
ul. Podgórna, a także ul. Półwiejska, w Poznaniu pełniąca rolę deptaka.

Więcej informacji udziela Sandra Chmielarz – sandra.chmielarz@estatefellows.com