Zajezdnia Poznań

Nowoczesna przestrzeń biurowa

Odpowiednie warunki do pracy wpływają na efektywność biznesu. Zajezdnia Poznań to idealne miejsce do rozwoju Twojej firmy.

Idealne biuro

Ważnym atutem jest to, że architektura budynku umożliwia swobodną aranżację, co pozwoli zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających przyszłych najemców. Projektując budynek biurowy zwracaliśmy szczególną uwagę,  aby przestrzenie miały nowoczesny charakter i posiadały duże, otwierane okna.

Przygotowaliśmy również udogodnienia dla najemców, którzy wybrali alternatywne sposoby dotarcia do miejsca pracy. W obiekcie znajdują się specjalnie przygotowane miejsca postojowe dla rowerzystów, szatnie z prysznicami oraz samoobsługowe stacje naprawcze. Dla użytkowników samochodów elektrycznych przygotowane będą stacje ładowania.

Nowoczesne wykończenie:

  • system podniesionych podłóg
  • komfortowa wysokość pomieszczeń – min. 270 cm.
  • nowoczesne systemy klimatyzacji gwarantujące maksymalny komfort
  • system kontroli dostępu
  • całodobowa ochrona i monitoring CCTV
  • system zarządzania budynkiem BMS
  • dwa źródła zasilania
  • otwierane okna
  • wygodna recepcja
  • czujniki ruchu i łącza światłowodowe

Najmodniejsza dzielnica Poznania

Historyczna dzielnica Poznania przeżywa swój rozkwit. To tutaj firmy przenoszą bądź otwierają siedziby, polscy projektanci mają swoje butiki, fryzjerzy atelier, lekarze gabinety a prawnicy kancelarie. Dodatkowo bogata oferta usługowo-handlowa i kulturalna a także bliskość placówek edukacyjnych oraz terenów zielonych znacząco wpływa na zainteresowanie zakupem nieruchomości w tej okolicy.

Wszystko w zasięgu ręki

Przestrzeń usytuowana w samym centrum miasta, świetnie skomunikowana i z rozbudowaną infrastrukturą komunikacji miejskiej, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich i w odległości zaledwie 15 minut jazdy od lotniska czyni ją niezwykle atrakcyjną pod względem lokalizacji. Wszystko w otoczeniu pięknych secesyjnych kamienic i w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Komfort pracy na Jeżycach zwiększy z pewnością najlepsza w mieście kawa, smaczne śniadania czy wyjątkowa oferta lunchowa.

Rozwiń biznes na Jeżycach

Hala po starej zajezdni tramwajowej zostanie zrewitalizowana. Planowana jest w niej działalność usługowo-handlowo-artystyczna, co sprawi, że zwiększy się różnorodność klientów, a nowi najemcy uzupełnią ofertę dla całości dzielnicy. To pierwszy tego typu projekt w Poznaniu, gdzie w zabytkowych murach pojawią się liczne restauracje, kawiarnie i przestrzeń handlowa.