Marketing nieruchomości komercyjnych

NAI Estate Fellows to firma, która od wielu lat świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości i doradztwa finansowego na terenie całego kraju. Nasza oferta obejmuje również profesjonalny marketing nieruchomości ukierunkowany na centra handlowe. Centra handlowe to miejsca, które przyciągają ogromną liczbę konsumentów. Obiekt tego typu powinien być przyjazny dla użytkowników oraz posiadać atrakcyjną ofertę handlową, rozrywkową i usługową. Tak jak w przypadku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, do każdego obiektu handlowego podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując potrzeby klientów oraz najnowsze trendy rynkowe. Nasi doświadczeni eksperci opracowują, a następnie wdrażają plan marketingowy optymalny dla specyfiki danej nieruchomości komercyjnej.

Profesjonalne wdrożenie planu marketingowego

Marketing centrów handlowych polega na opracowaniu i wdrożeniu planu marketingowego oraz nadzorowaniu jego realizacji. Działania marketingowe w nieruchomościach komercyjnych mają na celu poprawę warunków funkcjonowania obiektu, dostosowania jego infrastruktury i oferty handlowo-usługowej do potrzeb konsumentów oraz doprowadzenie do zwiększenia jego atrakcyjności, a zatem także popularności, poprzez dynamiczny rozwój. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Po opracowaniu skutecznego planu marketingowego dla nieruchomości przystępujemy do jego profesjonalnego wdrażania.

Opieka nad trwającym planem marketingowym

Do naszych obowiązków należą również nadzór nad zaplanowanymi pracami oraz koordynacja działań marketingowych najemców. Dzięki skutecznej strategii promocyjnej współgrającej z ogólnym planem obiektu oraz stałej opiece nad trwającym planem marketingowym, centra handlowe naszych Klientów zyskują na popularności – odwiedza je znacznie więcej klientów, obiekty są postrzegane jako atrakcyjne, generują większe zyski. Opieka nad trwającym planem marketingowym obejmuje tworzenie rozwiązań organizacyjnych, nadzorowanie pracy agencji zewnętrznych, utrzymywanie relacji z najemcami i koordynowanie ich działań marketingowych, a także budowanie relacji z instytucjami i mediami. Nasi pracownicy przygotowują również biuletyny informacyjne dla najemców i opracowują raporty dotyczące działalności marketingowej obiektu.

Profesjonalne podejście do nieruchomości

Warto zaufać agencji NAI Estate Fellows jako jednej z największych na świecie sieci niezależnych agentów nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości, doradztwa inwestycyjnego i tworzeniu strategii marketingowych obiektów. Nasi Klienci cenią nas za profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz wysokie kompetencje naszych pracowników. Gwarantujemy, że także Państwo będą zadowoleni z poziomu naszych usług.

burza mózgów firma

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: