Moniuszki 1 A wraca na rynek

bartosz.miecznikowski 26 lipca 2018

Jasne kolory, kamień i szkło dekoracyjne , starannie dobrane elementy wyposażenia oraz umieszczona w centralnym punkcie kameralna recepcja tworzą przyjemną i nowoczesną strefę wejścia do budynku. Ponad tym 18 kondygnacji wyposażonych pod klucz powierzchni biurowych, dających Najemcom pełną swobodę w podziale i adaptacji pod program użytkowy swojej firmy. Powierzchnia do wynajęcia w Moniuszki 1a  wraca na rynek.

Moniuszki 1a to warszawski wysokościowiec zlokalizowany w obszarze dzielnicy Śródmieście, w odległości ok. 250 m. od stacji metra Świętokrzyska, łączącej linie metra M1 i M2. W 2014 roku biurowiec przeszedł gruntowną modernizację obejmującą zarówno zastosowanie najwyższej klasy elementów techniczno-instalacyjnych, jak i materiałów  wykończeniowych, wpływających na znakomity komfort użytkowania powierzchni. Projekt okazał się dużym sukcesem – mierzalnym stu procentowym wynajmem powierzchni biurowych na długoterminowych umowach. Obecnie w nowym cyklu komercjalizacji projekt wraca na rynek z ofertą wykończonych powierzchni biurowych w standardzie certyfikacji BREEAM Very Good. Gotowe do pracy niemal od zaraz, przyjazne środowisko biurowca otoczone jest – z racji na położenie w komunikacyjnym, kulturalnym i biznesowym hubie Warszawy – bardzo bogatą ofertą udogodnień dla użytkowników (w tym sklep impulsowy na parterze samego biurowca).

Komercjalizacją dostępnych powierzchni biurowych na zlecenie właściciela – funduszu Catalyst Capital zajmuje się firma doradcza NAI Estate Fellows będąca jednocześnie zarządcą budynku.

„Skupiliśmy w budynku – również przy współpracy z naszymi partnerami z innych firm doradczych – bardzo ciekawy miks najemców. Obecnie nasza oferta jest tym lepsza, że możemy wynająć powierzchnię w wysokim standardzie praktycznie gotową „od zaraz” po wyjątkowo atrakcyjnych stawkach czynszu w Centrum. Gwarantujemy też przyjazną atmosferę oraz dostęp do znakomitego zaplecza gastronomicznego, health&beauty czy innego typu usług oraz handlu” – mówi Agnieszka Mazurek, Dyrektor ds. Najmu w NAI Estate Fellows.

Film prezentujący budynek wraz z wykończonymi powierzchniami dostępny jest na stronie www Moniuszki 1a:

http://moniuszki1a.pl/strona-glowna/