NAI Estate Fellows świętuje dziesięciolecie!

bartosz.miecznikowski 6 czerwca 2018

W 2018 roku przypada dziesięciolecie działalności NAI Estate Fellows na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma od początku świadczy usługi z zakresu zarządzania i komercjalizacji nieruchomości handlowych oraz biurowych. Jednym z największych sukcesów na przestrzeni tych lat był rozwój pełnej obsługi finansowej nieruchomości oraz wprowadzenie automatyzacji procesów za pomocą nowoczesnych systemów zarządzania powierzchniami użytkowymi.

W obszarze leasingu postawiliśmy na rozwój narzędzi oraz baz danych w kierunku optymalizacji usług reprezentacji najemcy, co przyniosło nam skokowy wręcz wzrost przychodów z tytułu tego typu transakcji, czyniąc reprezentację najemcy głównym przedmiotem działalności działu najmu. Z drugiej strony nie sposób nie wspomnieć o przeprowadzonych na przestrzeni lat procesach sprzedaży nieruchomości w portfelu największych instytucjonalnych podmiotów na rynku, takich jak PZU i PHN. – mówi Agnieszka Mazurek, Dyrektor Działu Najmu NAI Estate Fellows.

Do roku 2018 zdążyliśmy przejąć portfel 19 nieruchomości, aby zagwarantować wsparcie w realizacji celów finansowych oraz na bieżąco dostarczać kompleksowej i rzetelnej informacji. Dzięki nam właściciel oszczędza czas i minimalizuje koszty związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i finansów nieruchomości. Jednocześnie dzięki nowoczesnym narzędziom informatycznym, które oszczędzają czas naszych zarządców, można liczyć na doskonałą jakość obsługi, bliską współpracę z najemcami oraz inicjatywę w optymalizacji rozwiązań dla nieruchomości – dodaje Grzegorz Lisewski, Dyrektor Działu Zarządzania.

W dziesiąty rok działalności NAI Estate Fellows weszło również z kilkoma nowymi projektami w zakresie obsługi. Od początku roku udało się przejąć zarządzanie nad pięcioma nieruchomościami, z czego dwa to budynki o charakterze handlowym a trzy kolejne – biurowce.

Cieszymy się z dotychczasowych osiągnieć i życzymy sobie kolejnego dziesięciolecia pełnego nowych wyzwań, ciekawych projektów i zadowolonych klientów. Jednocześnie dziękujemy tym, którzy nam zaufali za owocną współpracę, która często jest inspiracją dla nas przy tworzeniu jeszcze lepszych, branżowych rozwiązań.