Oddział Estate Fellows Kraków

NAI Estate Fellows od 2018 roku oferuje usługi w zakresie zarządzania i obsługi nieruchomości komercyjnych w całej Polsce. Należymy do sieci niezależnych agentów nieruchomości o globalnym zasięgu, dzięki czemu posiadamy szeroką wiedzę na temat światowego rynku nieruchomości.

Biuro estate fellows w Krakowie

W naszej pracy stawiamy na innowacyjność, precyzję i profesjonalizm. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dzięki czemu od lat cieszymy się zaufaniem i uznaniem klientów. Posiadamy biura w różnych miastach Polski, w tym między innymi w Krakowie. Nasi pracownicy doskonale znają małopolski rynek nieruchomości, co gwarantuje klientom najwyższą jakość usług.

Wycena nieruchomości? Zarządzanie nieruchomością w mieście Kraków? Sprzedaż, kupno, pośrednictwo i wynajem? Jeśli interesują Państwa tego typu usługi na terenie Krakowa pracownicy NAI Estate Fellows wykonają je dla Państwa profesjonalnie, rzetelnie i kompleksowo. Zapraszamy do naszego krakowskiego biura, w którym nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: