Wycena portfeli nieruchomości

W skład portfela nieruchomości wchodzą wszystkie nieruchomości, które są własnością danej firmy, a także te, w których posiada ona udziały lub inne zobowiązania na przykład umowę najmu. Wycena portfela nieruchomości powinna zostać przeprowadzona, w każdej sytuacji, w której inwestor planuje sprzedaż lub zakup nieruchomości. W niektórych przypadkach wykonywana jest również wycena wierzytelności.

NAI Estate Fellows oferuje profesjonalne usługi obejmujące między innymi wyceny portfeli nieruchomości, przeprowadzane przez doświadczonych rzeczoznawców. Przedsiębiorstwo planujące zakup lub inwestycję w nieruchomości może liczyć na nasz profesjonalizm. Nasi rzeczoznawcy opracują dla Państwa kompleksowe wyceny nieruchomości lub wierzytelności oparte na dokładnej analizie i znajomości rynku.

Kompleksowa usługa

Pracownicy firmy NAI Estate Fellows posiadają wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę na temat polskiego rynku nieruchomości. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług związanych z obsługą nieruchomości, zarządzaniem i doradztwem finansowym. Na życzenie klientów opracowujemy także wyceny nieruchomości przeznaczone na różne potrzeby.

Wycena może być wykonana na przykład w celu zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy lub przy transakcji kupna i sprzedaży. Wycena inwestycji w nieruchomości pomaga określić potencjalny zysk lub ryzyko związane z jej zakupem. Profesjonalna ocena wartości obiektów sprawia, że inwestor lub firma nieruchomościowa mogą uniknąć poważnych strat finansowych.

 

Wycena nieruchomości

 

W jaki sposób przebiega wycena nieruchomości?

Wycena nieruchomości jest niezbędna w każdym przypadku, w którym planowana jest sprzedaż lub zakup nieruchomości. W wyniku wyceny rzeczoznawca majątkowy wykonuje operat szacunkowy, który ma status dokumentu urzędowego. Specjalista może określić wartość nieruchomości stosując podejście porównawcze, kosztowe, dochodowe lub mieszane.

Sposób wyceny dostosowany jest do specyfiki danej nieruchomości i sytuacji. Metoda wyceny, jej zakres i cel muszą zostać dokładnie opisane w operacie szacunkowym. Rzeczoznawcza dokonuje oceny wartości nieruchomości zgodnie z obowiązującym prawem i etyką zawodową. Specjaliści NAI Estate Fellows posiadają doświadczenie i uprawnienia niezbędne przy wykonywaniu wyceny nieruchomości.

Zalety naszej pracy

grupa specjalistówNAI Estate Fellows należy do największej na świecie grupy niezależnych agentów nieruchomości. Dzięki temu posiadamy szeroką wiedzę zarówno o lokalnym, jak i globalnym rynku nieruchomości. Zatrudniamy najlepszych i doskonale wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, co umożliwia nam dostarczenie klientom kompleksowych usług w zakresie obsługi nieruchomości i doradztwa finansowego.

Jednym z naszych głównych założeń jest indywidualne podejście do klienta. Niezależnie od tego, czy zgłasza się do nas inwestor, firma, czy też najemca nasi specjaliści opracują dla nich odpowiednią strategię, uwzględniającą specyfikę danej sprawy i potrzeby klientów. Korzystając z naszych usług można liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalizm.

Doświadczenie i oferta

Branża nieruchomości daje inwestorom wiele możliwości, ale z każdą inwestycją związane jest spore ryzyko. Zarówno przy transakcjach kupna-sprzedaży, jak i zarządzaniu nieruchomościami warto więc skorzystać z pomocy specjalistów. NAI Estate Fellows posiada wieloletnie doświadczenie i jedną z najszerszych ofert na rynku w zakresie obsługi nieruchomości komercyjnych.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: