Po Warszawie czas na Poznań – NAI Estate Fellows wprowadza DJI do nowej lokalizacji

bartosz.miecznikowski 13 września 2017

DJI – lider sprzedaży dronów komercyjnych i amatorskich na świecie – wybiera kolejną prestiżową lokalizację i wprowadza się do Starego Browaru.

Drugi salon marki DJI w Polsce, o powierzchni 82 m2, powstanie w Poznaniu. Salon charakteryzować się będzie futurystycznym wnętrzem nawiązującym do produktów, które jak mówi filozofia firmy DJI, są połączeniem zaawansowanych technologii z dynamicznym designem.

NAI Estate Fellows reprezentowało DJI w procesie transakcji najmu powierzchni dla kolejnego salonu dronów w Polsce. Za przeprowadzenie transakcji odpowiadał Rafał Misiak – Negocjator, NAI Estate Fellows.

Przy wyborze lokalizacji ważnym czynnikiem dla nas jest wyjątkowość danego miejsca. Do Starego Browaru przekonała nas unikalna oferta, oparta w dużej mierze o salony koncepcyjne oraz mocna grupa docelowa wśród jego klientów. Wierzymy, że w takim miejscu nasz salon będzie się cieszył dużą popularnością. – mówi Robert Błędowski, wyłączny dystrybutor firmy DJI w Polsce.

DJI to największa i najbardziej rozpoznawalna marka dronów na świecie. W swojej ofercie posiada produkty dla amatorów fotografii, jak i dla profesjonalistów dla których dron jest narzędziem codziennej pracy, wśród których najbardziej znane to modele serii Phantom czy Spark. Drony marki DJI z powodzeniem używane są do tworzenia profesjonalnych materiałów wideo w produkcjach filmowych, ale także mają zastosowanie w rolnictwie (nawadnianie pól), pomocy w akcjach ratunkowych dzięki kamerom termowizyjnym czy też nadzoru powstającej infrastruktury. Oprócz dronów marka DJI posiada także przenośne kamery, stabilizatory i wiele innych produktów.

Stary Browar w Poznaniu to jedyne w swoim rodzaju współczesne, śródmiejskie centrum handlowe i jednocześnie autentyczne centrum kultury, edukacji oraz rozwoju nowych biznesów i technologii. Można tu zrobić zakupy w ponad 200 sklepach, dobrze zjeść, obcować ze sztuką i dobrym designem, a także brać udział w licznych warsztatach i wydarzeniach: koncertach, wystawach, jak październikowa “Bjork Digital” albo Art & Fashion Forum, który odbędzie się jesienią po raz 11, a jego tematem będzie sztuczna inteligencja. Odwiedzane jest przez blisko 10 milionów osób rocznie, ma na koncie dziesiątki nagród.