Drony wybierają Warszawę!

bartosz.miecznikowski 16 marca 2017

NAI Estate Fellows reprezentowało DJI w procesie transakcji najmu powierzchni dla pierwszego salonu dronów w Polsce.   

Jedyny salon marki DJI w Polsce, o powierzchni 116 m2, zlokalizowany jest w Warszawie (dzielnica Mokotów) w nowoczesnym budynku New City. Doskonała widoczność budynku New City jak i samego salonu, bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych oraz łatwy dojazd stanowi o atrakcyjności budynku.

„Salon marki DJI musiał zostać usytuowany w prestiżowym miejscu, w związku z tym o pomoc w poszukiwaniach odpowiedniego budynku zwróciliśmy się do firmy NAI Estate Fellows. Zadanie nie było łatwe ponieważ w centrum Warszawy, jak i na jego obrzeżach tego typu budynków, spełniających wszystkie wymagane kryteria, było niewiele, co więcej zainteresowanych takimi przestrzeniami było wielu. Dzięki zaangażowaniu pracowników NAI Estate Fellows znaleźliśmy odpowiedni lokal i sfinalizowaliśmy transakcję” – mówi Robert Błędowski, wyłączny dystrybutor firmy DJI w Polsce.

„Dzięki wzajemnej, współpracy z firmą DJI znaleźliśmy odpowiednią przestrzeń dla pierwszego w Polsce salonu urządzeń typu drony. Z uwagi na dynamikę rozwoju branży i zacieśnioną współpracę z firmą DJI, która jest światowym potentatem urządzeń tego rodzaju, w najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych salonów w Polsce” – dodaje Rafał Misiak, Negocjator, NAI Estate Fellows.

DJI to największa i najbardziej rozpoznawalna marka dronów na świecie. W swojej ofercie posiada produkty dla amatorów fotografii, jak i dla profesjonalistów dla których dron jest narzędziem codziennej pracy. Drony marki DJI z powodzeniem używane są do tworzenia profesjonalnych materiałów wideo w produkcjach filmowych, ale także mają zastosowanie w rolnictwie (nawadnianie pól), pomocy w akcjach ratunkowych dzięki kamerom termowizyjnym czy też nadzoru powstającej infrastruktury. Oprócz dronów marka DJI posiada także przenośne kamery, stabilizatory i wiele innych produktów.

Kompleks biurowy New City o łącznej powierzchni 44 000 m2 zlokalizowany przy ulicy Marynarskiej 15 składa się z dwóch budynków: New City (11 kondygnacji) i New City 2 (4 kondygnacje). Budynek New City Kompleks znajduje się przy skrzyżowaniu łączącym cztery główne arterie komunikacyjne, a jego atutem jest doskonała widoczność i dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta i Międzynarodowym Portem Lotniczym im. F. Chopina.

Kompleks oferuje powierzchnię handlową na parterze oraz 1 291 miejsc parkingowych na 3 poziomach. New City posiada prestiżowy certyfikat BREEAM In-Use International w kategoriach „Building Management” oraz „Asset” na poziomie „Excellent”.