Eurocash z kolejnym adresem w Poznaniu

bartosz.miecznikowski 28 października 2016

Eurocash w nowym miejscu – Kompleksie Biurowo – Magazynowym przy ul. Żmigrodzkiej w Poznaniu.

Grupa Eurocash jest liderem na rynku Polskim w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli  szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem działalności firmy konieczne było znalezienie nowej lokalizacji dla oddziału call center.

Najemca zajmie powierzchnię 500 m2. Za przeprowadzenie transakcji w imieniu Właściciela budynku, odpowiedzialna była Justyna Wasiak – Negocjator NAI Estate Fellows oddziału

w Poznaniu, zlokalizowanego przy ulicy Gajowej 1A.

Obiekt Biurowe Magazynowy to kompleks budynków w skład których wchodzą nieruchomości z lat 70 – tych jak również wybudowane w latach 2000 i 2006. Cały obiekt zajmuje teren ok. 1,8 ha, a łączna powierzchnia biurowa wynosi 5000 m2. Wszystkie budynki wchodzące
w skład kompleksu zostały poddane termomodernizacji. Wnętrza wyposażone są
w klimatyzację, w budynku jest winda. Ponadto kompleks dysponuje dużym parkingiem zewnętrznym na 100 miejsc postojowych.

Obiekt został wybrany z uwagi na atrakcyjne warunki finansowe jak również doskonałą lokalizację w dzielnicy Grunwald. Do centrum miasta prowadzi linia tramwajowa, a w bliskiej odległości znajdują się węzły A2 i S11 oraz lotnisko Ławica. Ze względu na dużą atrakcyjność oferty Najemca powiększył pierwotną wielkość ofertowanej powierzchni o dodatkowe 200 m2.” – mówi Patrycja Masiarek – Dyrektor Biura NAI Estate Fellows w Poznaniu.