Brabank Gdańsk – nowe miejsce dla oryginalnych pomysłów

bartosz.miecznikowski 19 października 2016

Oddział NAI Estate Fellows w Trójmieście rozpoczął komercjalizację powierzchni handlowych w Brabank Gdańsk.

Brabank Apartamenty to oryginalny kompleks mieszkalno-usługowy charakteryzujący się miedzianymi elewacjami i dużymi przeszkleniami. Część mieszkalna wznosi się na słupach ponad lokalami usługowymi znajdującymi się na parterze. Na poziomie pierwszym zaaranżowany został zielony taras tylko dla mieszkańców.Budynek podzielony jest na trzy części kubaturowe o łącznej wysokości sześciu pięter. Na parterze znajduje się reprezentacyjna strefa wejścia z recepcją oraz ekskluzywny klub fitness tylko dla mieszkańców oraz lokale o przeznaczeniu handlowym o powierzchniach od 50 do 150 m2.

Apartamenty zlokalizowane są na Gdańskim Starym Mieście, nad samym brzegiem wody, u zbiegu Motławy i Kanału Raduni, przy najatrakcyjniejszym turystycznie bulwarze spacerowym Gdańska.

„Zarówno lokalizacja jak i nowoczesna architektura oraz wysoki standard budynku czynią nieruchomość miejscem bardzo atrakcyjnym. Bezpośrednia bliskość Starówki, gwarantuje duże zainteresowanie potencjalnych Klientów. Jest to doskonałe miejsce na ulokowanie tu flagowego sklepu bądź showroomu lub oryginalnego konceptu restauracyjnego”. – mówi Artur Kowalczyk – Dyrektor Biura NAI Estate Fellows w Trójmieście.

Za prowadzenie komercjalizacji odpowiedzialna jest Emilia Balińska – Negocjator NAI Estate Fellows oddziału w Trójmieście, zlokalizowanego przy ulicy Legionów 112/21 w Gdyni.