C-III Realty Services dołączył do NAI Global

bartosz.miecznikowski 7 czerwca 2016

NAI Estate Fellows od 2010 roku jest jedynym w Polsce członkiem międzynarodowej grupy świadczącej usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych – NAI Global. W skład sieci wchodzi ponad 375 biur i ponad 6 700 specjalistów rozmieszczonych na terenie Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Azji oraz Pacyfiku.

W ramach rozwoju usług i realizacji strategii grupy do NAI Global dołączyła ​​C-III Realty Services, firma działająca na instytucjonalnym rynku kapitałowym nieruchomości komercyjnych. C-III Realty Services LLC to firma, która specjalizuje się w marketingu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

„Połączenie współpracy obu firm to kolejny krok w naszej wieloletniej strategii w realizacji celu jakim jest wzmocnienie pozycji NAI Global jako lidera na rynku nieruchomości komercyjnych”- powiedział Jay Olshonsky – Prezes NAI Global. „Obecnie mamy jeszcze silniejszą pozycję, zarówno pod względem wielkości jak i zakresu usług, by konkurować z największymi graczami na rynku”.

„NAI Estate Fellows, dzięki współpracy w ramach grupy NAI Global, posiada dostęp do najnowszej wiedzy oraz standardów w zarządzaniu nieruchomościami i obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych, a także dostęp do szerokiej bazy ofert nieruchomości handlowych, biurowych i magazynowych na całym świecie. Dzięki dołączeniu C-III Realty Services do NAI Global zyskaliśmy również dostęp do nowych form i możliwości finansowania inwestycji z branży nieruchomości, co jeszcze bardziej podniesie nasze kompetencje w zakresie finansowej i księgowej obsługi nieruchomości.” – mówi Bartosz Pustuł – Prezes Zarządu NAI Estate Fellows.