NAI Estate Fellows rozszerzyła współpracę z OKRE Development

bartosz.miecznikowski 22 lutego 2016

„Zdecydowaliśmy się przedłużyć i rozszerzyć naszą współpracę z NAI Estate Fellows związaną z obsługą budynku GreenWings Offices, trwającą od lipca 2014 roku. W tym czasie NAI Estate Fellows zyskał nasze uznanie jako zaufany partner w zarządzaniu nieruchomościami.” – mówi Maciej Lewandowski, CEO OKRE Development, dewelopera budynku GreenWings Offices.
Zakres obowiązków zarządzania nieruchomością rozszerzony został o zarządzanie umowami najmu i operacyjną obsługę finansową. Poszerzone usługi obejmują m.in. wystawianie faktur w imieniu właściciela, indeksację stawek umownych, zarządzanie zabezpieczeniami umownymi, przygotowanie budżetów, jak i raportowanie wykonania budżetu w ramach przychodów i kosztów operacyjnych oraz rocznych rozliczeń opłat eksploatacyjnych. Do tej pory NAI Estate Fellows świadczyła powyższe usługi dla spółek partnerskich: Góralska Park Sp. z o.o., Krajowy Holding Nieruchomości Sp. z o.o., Radomsko Invest S.A., FRAM Management Sp. z o.o. Sp. k.
„Rozszerzenie współpracy z OKRE Development to dla nas potwierdzenie najwyższej jakości usług świadczonych przez NAI Estate Fellows w ramach dotychczasowej umowy o zarządzanie. Jesteśmy przekonani, że uzupełnienie zakresu o obsługę finansową przyniesie naszemu klientowi wymierne korzyści, a dostarczane przez nas raporty finansowe będą dla właściciela użytecznym narzędziem w opracowywaniu dalszej strategii rozwoju GreenWings Offices”.– mówi Bartosz Pustuł, Prezes Zarządu NAI Estate Fellows.
GreenWings Offices to jeden z najnowocześniejszych budynków biurowych w Warszawie. GreenWings  został wyróżniony tytułem Biurowiec Roku 2015, który zdobył w plebiscycie organizowanym przez jedno z opiniotwórczych, branżowych pism, a w którym udział wzięli najemcy 50 budynków biurowych z całej Polski. Ten dwuskrzydłowy budynek klasy A jest zlokalizowany w doskonałym miejscu, w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowego Lotniska Chopina w Warszawie, naprzeciwko terminala dla VIPów. Budynek GreenWings Offices oferuje łącznie na siedmiu kondygnacjach 10.850 m2 powierzchni biurowej oraz sal konferencyjnych o najwyższym standardzie, oraz 270 podziemnych miejsc parkingowych na trzech poziomach parkingu podziemnego. Nadrzędną filozofią przy projektowaniu GreenWings Offices było zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które umożliwią minimalizację kosztów operacyjnych oraz optymalizację warunków pracy – również poprzez ekologiczne podejście do projektowania pomieszczeń biurowych. Budynek posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very Good. Projekt budynku powstał w pracowni JEMS Architekci.