Zarządzanie projektami budowlanymi i inwestycyjnymi

budynek zarządzanie projektami

Jedną z usług oferowanych przez firmę NAI Estate Fellows jest zarządzanie projektami budowlanymi i inwestycyjnymi. Naszym zadaniem w tym zakresie jest przede wszystkim zwiększenie wartości nieruchomości. Klient otrzymuje od nas wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomagamy mu oszczędzić czas i zmniejszyć wydatki.

Specjaliści NAI Estate Fellows posiadają szeroką wiedzą na temat doradztwa budowlanego, zarządzania procesem budowy, wdrażania inicjatyw proekologicznych, opracowywania harmonogramów remontowych oraz podnoszenia wartości nakładów inwestycyjnych. Prowadzenie przez nas nadzoru nad wszystkimi etapami projektu umożliwi optymalizację czasu potrzebnego na jego realizację i zminimalizuje ryzyko błędu. 

Kompleksowa usługa zarządzania projektami

zarządzanie projektami

Firma NAI Estate Fellows posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług w zakresie kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Nasza oferta obejmuje między innymi zarządzanie projektami budowlanymi i inwestycyjnymi. Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie projektu i tym samym oszczędzić swój czas i pieniądze.

Usługa zarządzania projektami, którą oferujemy obejmuje planowanie i budżetowanie inwestycji, organizowanie przetargów na roboty budowlane i prace specjalistyczne, nadzór nad wykonywaniem projektu, a także ocenę i rozliczenie jego kosztów. Specjaliści NAI Estate Fellows kompleksowo i profesjonalnie zarządzają wszystkimi projektami naszych klientów.

Nadzór nad każdą częścią projektu

NAI Estate Fellows jest częścią globalnej sieci agentów nieruchomości komercyjnych. Nasi specjaliści posiadają więc szeroką wiedzę nie tylko na temat polskiego, ale też światowego rynku nieruchomości. Jedną z oferowanych przez nas usług jest kompleksowe zarządzanie projektami budowlanymi i inwestycyjnymi.

Dzięki tej usłudze klient może liczyć na jego szybszą realizację i optymalizację kosztów. Nasze biuro tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający doświadczenie w zakresie doradztwa budowlanego, zarządzania procesem budowy, wprowadzania inicjatyw proekologicznych, opracowywania harmonogramów remontowych, a także podnoszenia wartości nakładów inwestycyjnych.

zarządzanie projektami

Dzięki tej wiedzy możemy znacznie zwiększyć wartość nieruchomości naszego klienta. Specjaliści NAI Estate Fellows nadzorują wszystkie etapy realizacji projektu. Umożliwia to optymalizację czasu jego realizacji, a także pozwala na ograniczenie liczby błędów. Na zarządzanie projektami składa się planowanie i budżetowanie inwestycji, organizowanie przetargów na roboty budowlane i prace specjalistyczne, nadzór nad wykonywaniem projektu oraz ewaluacja i rozliczenie jego kosztów. 

W trakcie wieloletniej praktyki nawiązaliśmy relacje z najlepszymi ekspertami branżowymi i producentami na rynku. Dzięki temu możemy zaoferować klientowi najwyższy poziom usług dla każdego z zarządzanych przez nas projektów. Kompleksowe zarządzanie projektem jest rozwiązaniem, które pozwala znacznie oszczędzić czas, wyeliminować ryzyko błędów i nadprogramowych kosztów.

współpraca zarządzanie projektami

Klienci, którzy skorzystali już z naszych usług doceniają nasz profesjonalizm, skuteczność i rzetelność. Precyzyjny nadzór nad realizowanymi projektami pozwalał skutecznie zoptymalizować czas ich realizacji. NAI Estate Fellows to zespół kompetentnych i dokładnych ekspertów, którzy do każdego projektu podchodzą indywidualnie, uwzględniając jego specyfikę i potrzeby klienta.  

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: