Zarządzanie projektami budowlanymi i inwestycyjnymi

budynek zarządzanie projektami

Do dyspozycji Klientów oddajemy praktyczne umiejętności specjalistów NAI Estate Fellows w zakresie przygotowania, realizacji i rozliczania projektów budowlanych i inwestycyjnych. Gwarantujemy Państwu wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu aż po rozpoczęcie eksploatacji. Jest to możliwe dzięki bogatej wiedza naszych specjalistów w dziedzinie prac budowlanych, zarządzania procesem budowy, wdrażania inicjatyw proekologicznych, opracowywania harmonogramów remontowych oraz podnoszenia wartości nakładów inwestycyjnych. Prowadzenie przez nas nadzoru nad wszystkimi etapami projektu umożliwi optymalizację czasu potrzebnego na jego realizację i zminimalizuje ryzyko błędu. Państwo natomiast, korzystając z usług jednej firmy, mogą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pośrednictwo budowlane – pełna gama usług

Pośrednik nieruchomości komercyjnych NAI Estate Fellows już od kilkunastu lat świadczy usługi zarządzania nieruchomościami Klientom z całej Polski. Zarządzanie projektami budowlanymi i inwestycyjnymi obejmuje planowanie i budżetowanie inwestycji, organizowanie przetargów na roboty budowlane i prace specjalistyczne, nadzór nad wykonywaniem projektu, a także ocenę i rozliczenie jego kosztów. Specjaliści NAI Estate Fellows kompleksowo i profesjonalnie zarządzają projektami inwestycyjnymi Klientów. Należymy do globalnej sieci agentów nieruchomości komercyjnych, dzięki czemu mamy szeroką wiedzę na temat nie tylko polskiego, ale też światowego rynku nieruchomości i staramy się zawsze proponować Państwu rozwiązania na najwyższym poziomie i jednocześnie korzystne pod względem ekonomicznym.

zarządzanie projektami

Nadzór projektu na każdym etapie

Celem wszystkich naszych działań w tym zakresie jest przede wszystkim zwiększenie wartości nieruchomości naszych Klientów. W trakcie wieloletniej praktyki nawiązaliśmy relacje z najlepszymi ekspertami branżowymi i producentami na rynku. Dzięki temu możemy zaoferować Kontrahentom najwyższy poziom usług. Każdy z naszych projektów jest zarządzany kompleksowo, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas naszych Klientów, wyeliminować ryzyko błędów i nieplanowanych kosztów. Klienci, którzy skorzystali już z naszych usług doceniają nasz profesjonalizm, skuteczność i rzetelność – chętnie pomożemy także Państwu. Zapraszamy.

zarządzanie projektami

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: