Zarządzanie kamienicą

zarządzanie projektami

Wśród usług związanych z obsługą i zarządzaniem nieruchomościami, świadczonymi przez naszą agencję, znajduje się także zarządzanie kamienicami. Zarządzanie kamienicą jest procesem skomplikowanym, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy zadbają o spełnienie wszelkich warunków koniecznych do prawidłowego funkcjonowania obiektu. Efektywne zarządzanie nieruchomością prowadzi nie tylko do optymalizacji kosztów, ale też do podniesienia wartości rynkowej kamienicy. Klienci, którzy korzystają z naszych usług mają pewność, że zarządzanie kamienicą przebiega sprawnie, a obiekt spełnia wszelkie wymogi prawa budowlanego.

Zakres zadań administratora nieruchomości

Do obowiązków administratorów budynków mieszkalnych należą przede wszystkim prowadzenie dokumentacji, kontakty z dostawcami usług i najemcami, nadzór stanu technicznego budynku, raportowanie bieżących działań wynikających z umowy zawartej z właścicielem nieruchomości. Jako zarządcy nieruchomości w pracy wykorzystujemy innowacyjny system informatyczny, dzięki któremu działamy bardziej efektywnie i zyskujemy czas. Jest on niezwykle przydatny w bieżących kontaktach z najemcami. Obsługa najemców to istotny element administrowania obiektami mieszkalnymi – służy budowaniu z nimi pozytywnej, długoterminowej relacji i ma znaczący wpływ dla prawidłowego funkcjonowania nieruchomości. Zarządca kamienicy dba również o optymalizację wszelkich kosztów związanych z utrzymaniem kamienicy: sporządza plan możliwego obniżenia kosztów obsługi obiektu poprzez np. zmniejszenie zużycia energii. Do obowiązków administratora budynku mieszkalnego należy także zlecanie wymaganych przez przepisy przeglądów okresowych praz nadzór nad wszelkimi pracami naprawczymi i remontowymi.

Specjaliści NAI Estate Fellows dysponują szeroką wiedzą na temat lokalnego i globalnego rynku nieruchomości. Biura firmy znajdują się w wielu miastach Polski, z naszych usług można więc korzystać na terenie całego kraju. Obecnie obsługujemy nieruchomości w ponad trzydziestu lokalizacjach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: