Zarządzanie hotelem

Odpowiednie zarządzanie hotelem to odpowiedzialne, wielowymiarowe zadanie, wymagające od wykonawcy dużego doświadczenia. Zarządca hotelu kontroluje nie tylko sprawy administracyjne, lecz także nadzoruje dostawców, monitoruje stan techniczny budynku oraz utrzymanie porządku zarówno wewnątrz budynku, jak i na terenach do niego przyległych. Zarządzanie nieruchomością niekomercyjną najbezpieczniej jest zatem powierzyć profesjonalistom, takim jak specjaliści pracujący w firmie NAI Estate Fellows. Jako zarządcy obiektów hotelowych do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze specyfikę konkretnej działalności oraz oczekiwania Klienta. Nasi pracownicy przedstawiają właścicielom hoteli starannie opracowane strategie działania mające na celu wyraźną poprawę funkcjonowania obiektu oraz optymalizację kosztów jego eksploatacji. Reprezentacja właściciela hotelu – przejęcie obowiązków administracyjnych – następuje po zaakceptowaniu naszych propozycji i podpisaniu umowy na zarządzanie hotelem. Gwarantujemy maksimum korzyści przy minimum formalności: jest to możliwe dzięki temu, że NAI Estate Fellows, jako eksperci w dziedzinie zarządzania lokalami niekomercyjnymi, w tym także obiektami hotelarskimi, mają wieloletnie doświadczenie na rynku i szereg korzystnie zrealizowanych projektów.

zarządzanie hotelem

Profesjonalne zarządzanie nieruchomością niekomercyjną

Nasi eksperci jako zarządcy hotelu wypełniają wszystkie obowiązki wynikające z prawa do wykonywania czynności administracyjnych: prowadzeniem dokumentacji oraz jej archiwizacją, kontrolą stanu technicznego obiektu, utrzymywaniem kontaktów z dostawcami mediów i usług. Poprzez wdrożenie nowoczesnego systemu zarządzania nieruchomością niekomercyjną, możliwe jest obniżenie kosztów ponoszonych przez hotel oraz zwiększenie jego wartości na rynku nieruchomości. Ponadto ramach zarządzania hotelem zalecamy i nadzorujemy obowiązkowe kontrole okresowe, opracowujemy również plany remontów i nakładów inwestycyjnych. Zarządzane przez naszych ekspertów hotele funkcjonują prawidłowo i rentownie. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania, które będą najkorzystniejsze dla naszych Klientów i pozwolą im zoptymalizować koszty związane z funkcjonowaniem hotelu, bez szkody dla jakości świadczonych usług.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego zarządcy hotelu?

Inwestycja w efektywne zarządzanie hotelem jest opłacalna dla właściciela przede wszystkim dlatego, że podnosi wartość obiektu. Usługa zarządzania hotelem kierowana jest do tych przedsiębiorców, którzy chcą mieć gwarancję płynnego przebiegu kompletnej dokumentacji oraz prawidłowego funkcjonowania obiektu, gwarantującego większe, stabilne zyski. Do skorzystania z oferty profesjonalnego zarządzania hotelem zachęcamy przede wszystkim tych z Państwa, którzy nie mają doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu obiektem lub z innych powodów wolą powierzyć opiekę nad kwestiami operacyjnymi hotelu specjalistom. Polecamy agencję NAI Estate Fellows, która od wielu lat zarządza nieruchomościami w całej Polsce. Współpraca z zaufanymi podwykonawcami umożliwia nam zaproponowanie Klientom najkorzystniejszych ekonomicznie opcji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami – chętnie przedstawimy Państwu pełną ofertę usług dla właścicieli hoteli.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: