Estate Fellows Trójmiasto

Kupno, sprzedaż, pośrednictwo i wynajem nieruchomości w Trójmieście? Zarządzanie nieruchomością Trójmiasto? Wycena nieruchomości Trójmiasto? Jeśli szukają Państwo firmy oferującej kompleksowe usługi w powyższym zakresie zapraszamy do zapoznania się z ofertą NAI Estate Fellows, jednej z największych firm zajmujących się obsługą nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Sopot estate fellows

W naszym trójmiejskim oddziale zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zajmujących się obsługą finansową i księgową nieruchomości, zarządzaniem, a także doradztwem finansowych. Dzięki doskonałej znajomości lokalnego i polskiego rynku nieruchomości gwarantujemy najwyższą jakość usług.

NAI Estate Fellows jest częścią największej na świecie sieci niezależnych agentów nieruchomości komercyjnych, co pozwoliło nam zdobyć również globalne doświadczenie w dziedzinie nieruchomości. Obecnie obsługujemy obiekty w trzydziestu lokalizacjach w całym kraju o łącznej powierzchni ponad 30 000 metrów kwadratowych. Zapraszamy do naszego biura w Trójmieście.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: