Warszawa

Włochy, ul. Żwirki i Wigury

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
12908/3762/OLW
Dostępne od
2020-03-16
Powierzchnia
691 m2
Cena za m2
14,50 EUR
Koszty eksploatacyjne (m2)
16 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Rok budowy
2017
Liczba kondygnacji naziemnych
7
Liczba kondygnacji podziemnych
2
Piętro
0
Współczynnik pow. wspólnych
3.28
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
209
Współczynnik miejsc parkingowych (1/m2)
52
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
90 EUR
Okres najmu (w miesiącach)
60
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Podnoszone podłogi
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Sieć komputerowa
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

Jest to kompleks składający się z 7 budynków oferujących łącznie ponad 90 000 mkw. powierzchni biurowej oraz handlowo-usługowej. Budynek oferować będzie 13 853 mkw. powierzchni biurowej na 7 kondygnacjach. Do dyspozycji najemców przeznaczono ponad 200 miejsc parkingowych. Budynek posiada certyfikat zielonego budynku gwarantujący zastosowanie energooszczędnych rozwiązań technicznych. Budynek wyposażony jest we wszelkie udogodnienia techniczne standardowe dla tej klasy: klimatyzacja, podwieszane sufity, podnoszone podłogi, sieć komputerowa, okablowanie elektryczne, telefoniczne, etc. Pod względem bezpieczeństwa posiada monitoring, kontrolę dostępu, ochronę, recepcję, czujniki dymu, etc. Nieruchomość znajduje się w pobliżu pasa szybkiego ruchu oraz licznych linii autobusowych, tramwajowych co wpływa na doskonałe połączenie z centrum miasta.

Zobacz inne oferty inwestycji »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
12908/3762/OLW 0 691 14,50 EUR 10 019,50 EUR

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej