Warszawa

Mokotów, al. Wincentego Witosa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
12607/3762/OLW
Dostępne od
2020-01-23
Powierzchnia
446 m2
Cena za m2
10 EUR
Koszty eksploatacyjne (m2)
24 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Rok budowy
1993
Liczba kondygnacji naziemnych
4
Liczba kondygnacji podziemnych
1
Piętro
2
Współczynnik pow. wspólnych
5
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
140 PLN
Okres najmu (w miesiącach)
60
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Sieć komputerowa
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

Doskonała lokalizacja u zbiegu dwóch dużych arterii komunikacyjnych al. Witosa oraz ul. Czerniakowskiej oraz pobliska trasa Siekierkowska umożliwiają bardzo dobre, bezkolizyjne połączenie z każdą częścią miasta a także z Konstancinem, Piasecznem czy nawet Otwockiem.
Trzy poziomy powierzchni, blisko 27.000 mkw. Budynek posiada 5 wejść, z czego 2 przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Wśród pozostałych udogodnień należy wymienić schody ruchome, liczne windy oraz parking.

Zobacz inne oferty inwestycji »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
12607/3762/OLW 2 446 10 EUR 4 460 EUR

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej