Warszawa

Wola, ul. Górczewska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
12899/3762/OLW
Dostępne od
2020-03-06
Powierzchnia
430 m2
Cena za m2
50 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
15 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba kondygnacji naziemnych
4
Liczba kondygnacji podziemnych
0
Piętro
3
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Otwierane okna
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

4-kondygnacyjny budynek biurowy klasy B, zlokalizowany w dzielnicy Wola, oferujący najemcom blisko 2500 mkw. powierzchni biurowej. Powierzchnia typowego piętra jest równo 620 mkw. Obiekt oferuje klientom 3 darmowe naziemne miejsca parkingowe, a także następujące udogodnienia: klimatyzacja, otwierane okna, światłowody, ochrona obiektu, ścianki działowe, podwieszane sufity. Lokalizacja zapewnia dostęp do linii autobusowych. Przewidziany jest w najbliższych miesiącach generalny remont całej elewacji budynku.

Zobacz inne oferty inwestycji »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
12899/3762/OLW 3 430 50 PLN 21 500 PLN

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej