Warszawa

Śródmieście, ul. Krucza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
12878/3762/OLW
Dostępne od
2020-03-03
Powierzchnia
405 m2
Cena za m2
37 EUR
Koszty eksploatacyjne (m2)
18 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Rok budowy
1960
Liczba kondygnacji naziemnych
7
Liczba kondygnacji podziemnych
1
Piętro
0
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
41
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
49
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
700 PLN
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
900 PLN
Okres najmu (w miesiącach)
12
Otwierane okna
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Sieć komputerowa
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

Jest to budynek biurowy klasy B, oferujący około 6 000 m2 powierzchni użytkowej. Elegancki, 7-kondygnacyjny obiekt został całkowicie odnowiony i wyposażony w nowe instalacje, sieć strukturalną kat. 5 oraz klimatyzację. Naziemny i podziemny parking zapewniają 90 miejsc parkingowych na użytek najemców. Lokale są za każdym razem dostosowywane indywidualnie do potrzeb klientów.
Budynek zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, w pobliżu ulicy Marszałkowskiej z dostępem do licznych środków komunikacji miejskie oraz punktów usługowych, takich jak: restauracje, sklepy, banki, siłownie oraz urzędy.

Zobacz inne oferty inwestycji »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
12878/3762/OLW 0 405 37 EUR 14 985 EUR

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej