Poznań

Centrum, ul. Franklina Roosevelta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
12894/3762/OLW
Dostępne od
2017-06-02
Powierzchnia
143 m2
Cena za m2
18,60 EUR
Koszty eksploatacyjne (m2)
22 PLN
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Rok budowy
2017
Liczba kondygnacji naziemnych
16
Liczba kondygnacji podziemnych
3
Współczynnik pow. wspólnych
8
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
0
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
175
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
135 EUR
Okres najmu (w miesiącach)
60
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Podnoszone podłogi
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak
Okablowanie telefoniczne
Tak
Sieć komputerowa
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszam do najmu komfortowej powierzchni biurowej w nowoczesnym biurowcu Bałtyk.

W Bałtyku swoje siedziby mają największe firmy z dziedziny finansów i nowych technologii, ale także dwupoziomowa siłownia z widokiem na miasto oraz kawiarnie i restauracje, w tym bar na 15. piętrze z niezwykłym widokiem na panoramę Poznania. Obok rezyduje Concordia Design - to z kolei siedziba firmy z branży kreatywnej i consultingowej. Oba budynki łączy współne podwórko - Przystań Sztuki.

Przedmiotem najmu jest powierzchnia biurowa położona na jednej z ostatnich kondygnacji biurowca. Biuro jest wykończone z najwyższej jakości materiałów, gotowe do wprowadzenia się. Na jego powierzchnię składa się: duży open space, salka konferencyjna, aneks kuchenny. Biuro posiada kontrolę dostępu, okablowanie elektryczne i telefoniczne, sieć komputerową, otwierane okna (uchylne), klimatyzację.

Opłaty:
czynsz 18,60 EUR/m2,
eksploatacja 22 PLN/m2

Zapraszam na prezentację!

Kontakt:
Magdalena Wizerkaniuk
tel. 534 852 447
Estate Fellows Poznań Sp. z o.o.


ESTATE CENTER oferuje pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości. Dla klientów indywidualnych jesteśmy partnerem do przeprowadzenia bezpiecznej i szybkiej transakcji, dla klienta komercyjnego - rzetelnego, znającego i czującego rynek partnera biznesowego.
Oferujemy wykończenie pod klucz, zarządzanie najmem mieszkania, zarządzaniem nieruchomościami.
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące, miedzy innymi: Estate Center Global Sp. z o.o., właściciel ESTATE CENTER PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Estate Fellows Poznań Sp. z o.o lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 11942
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Tramwaj, Autobus, PKS

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej