Klauzula informacyjna

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w: Warszawie przy ul. Pankiewicza 3, 00-696 (zwany dalej „Administratorem”).

Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu email: biuro@estatefellows.com.

 1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia wszelkich informacji na temat oferty, którą są Państwo zainteresowani. W przypadku wyrażenia zgody, Państwa dane będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych takich jak wysyłka newsletteru. Jeśli zaś zdecydują się Państwo na najem lub zakup nieruchomości, to Państwa dane będą udostępnione do właściciela w celu zawarcia i wykonania umowy.
 2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest realizacja prawnie uzasadnionego interesu Administratora ( 6 ust. 1 lit. f RODO), polegającego na:
 • udzieleniu wszelkich informacji na temat oferty,
 • prowadzenia działań marketingowych,
 • przekazaniu danych do podmiotu, z którym ma nastąpić podpisanie umowy.
 1. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, współpracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi informatyczne, prawne, marketingowe), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki oraz do Podmiot, z którym będą Państwo mieli zawrzeć umowę.
 2. Państwa dane będą przechowywane tak długo jak będzie to niezbędne w celu udzielenia wszelkich informacji na temat oferty, którą są Państwo zainteresowani. W przypadku wyrażenia zgody, dane będą przechowywane do momentu wycofania zgody lub wniesienia sprzeciwu.
 3. Przysługuje Państwu prawo do:
 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją,
 • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 1. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne. Konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie ofertowe.
 2. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: