Kamienica na pl. Wolności

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy biurowej położonej w samym Centrum Poznania.
Kamienica położona jest na działce o powierzchni 1050 m2., zbudowana została w 1908, przeszła generalny remont w latach 1990-1992. Budynek wpisany do rejestru zabytków. 

Kamienica ma 6 kondygnacji naziemnych, przy czym ostatnia kondygnacja ze względu na wysokość pomieszczeń nie jest przystosowana do funkcji biurowej. Na kondygnacji podziemnej znajdują się pomieszczenia magazynowe i techniczne. Całkowite powierzchnie kondygnacji o funkcjach biurowych mają od około 400 do około 660 m2.
Budynek wyposażony w klimatyzację, windę (winda nie obsługuje piętra 5.), sieć it, ogrzewanie.
Wnętrza są reprezentacyjne, z zachowanymi elementami zabytkowymi, zapewniają komfort pracy.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji.
Budynek zbudowany w 1908 roku w technologii tradycyjnej murowanej. Fundamenty i ściany zewnętrzne murowane, stropy – nad piwnicą masywne, na wyższych kondygnacjach częściowo drewniane, częściowo monolityczne. Dach drewniany, wielospadowy, pokryty dachówką, okna częściowo PCV, częściowo drewniane. Wysokość pomieszczeń 3 m (2,8 m do sufitów podwieszanych). Instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, grzewcza, kontroli dostępu, piorunochronna, przeciwpożarowa, telekomunikacyjna, wentylacji i klimatyzacji w części pomieszczeń. 
Justyna Wasiak, tel. 790-700-519.

Send to friend


Enter the result of equation: