Kraków

al. Jana Pawła II

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa inwestycji
Podium Park - Etap III
Numer oferty
2478/3762/OI
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Rok budowy
2021
Liczba kondygnacji naziemnych
11
Liczba kondygnacji podziemnych
2
Minimalny moduł (m2)
350
Współczynnik pow. wspólnych
5
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
41
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
221
Współczynnik miejsc parkingowych (1/m2)
60
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
50 EUR
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
70 EUR
Min. okres najmu (w latach)
5
Klimatyzacja
Tak
Otwierane okna
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Podnoszone podłogi
Tak
Okablowanie elektryczne
Tak

Opis nieruchomości

Podium Park to kompleks 3 budynków biurowych najwyższej klasy. W budynkach zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne tj. smart hot desk, beacony i wiele innych. Wykończenie budynków zapewnia maksymalny komfort pracy - wykonawca gwarantuje w pomieszczeniach budynków do 50% więcej powietrza względem polskich norm oraz maksymalny poziom hałasu w biurach na poziomie 40 decybeli. Najemcy powierzchni w Podium Park mają możliwość korzystania z wypożyczalni samochodów ekologicznych oraz z 33 stacji ładowania tych pojazdów w obrębie całego kompleksu. Ekologiczny charakter budynku podkreślają zielone dziedzińce i tarasy zlokalizowane na łącznikach pomiędzy budynkami.

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej