Radomsko

ul. Kościuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
365/3762/OGS
Cena
1 502 250 PLN
Powierzchnia działki
2 003 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena za m2
750 PLN
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
CO Miejskie
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym kształcie położona na terenie Galerii Radomsko!

Znajduje się tuż przy wjeździe od ulicy Kościuszki zapewniając świetną widoczność z drogi, która cieszy się dużym ruchem.

Teren z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona na usługi z zakresu handlu, rekreacji i administracji, turystyki oraz usług podstawowych.

W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, restauracje, fitness, a dojazd poza główną drogą zapewnia dodatkowo pobliska stacja kolei.

Istnieje możliwość łączenia pobliskich działek.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Sklep, Zabudowa niska, Centrum handlowe, Fitnes, Rzeka, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

  Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres biuro@estatefellows.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Estate Fellows sp. z o. o. sp. k. treści marketingowych, w szczególności w postaci newsletteru , za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696),zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji w klauzuli informacyjnej