Wycena nieruchomości

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie wyceny nieruchomości: powierzchni biurowych, dużych obiektów mieszkaniowych, hotelowych, handlowych, rekreacyjnych i wielu innych. Korzystając z naszej oferty, każdy Klient ma gwarancję obsługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Kontrahentów, każdorazowo proponujemy indywidualne rozwiązania. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi oraz dużą wiedzę na temat specyfiki polskiego rynku nieruchomości. Należymy do największej na świecie sieci niezależnych agentów komercyjnych, a liczne grono Kontrahentów zadowolonych ze wspólnej współpracy zgodnie potwierdza, że warto nam zaufać.

Nieruchomości komercyjne – wycena

kompleksowa obsługa

Usługa wyceny nieruchomości komercyjnych świadczona przez nasze biuro jest kierowana do inwestorów instytucjonalnych i przedsiębiorców, których działalność ma docelowo przynosić zyski. Doświadczeni, wysoko wykwalifikowani rzeczoznawcy NAI Estate Fellows sporządzają dla inwestorów szczegółowe wyceny nieruchomości w oparciu o bogatą wiedzę o lokalnym rynku konkretnych usług oraz udzielają porad dotyczących transakcji na rynku kapitałowym. Co ważne, proces wyceny nieruchomości polega nie tylko na ustaleniu wartości obiektu, lecz także jej porównaniu z podobnymi nieruchomościami na tym samym rynku oraz ustaleniu dochodów, które może przynieść inwestycja, biorąc pod uwagę wszystkie wpływające na nie czynniki.

Dlaczego warto dokonać wyceny nieruchomości?

Wydanie opinii na temat danej nieruchomości najczęściej ma na celu zabezpieczenie kredytu i określenie wartości obiektu przy transakcjach kupna i sprzedaży. Wycena przeprowadzana jest też przy ustalaniu wartości ubezpieczenia nieruchomości i kalkulowaniu wysokości odszkodowań. Jednak nie da się ukryć, że to właśnie w procesie sprzedaży nieruchomości jej odpowiednia wycena jest kwestią kluczową. Nasi specjaliści na początku dokładnie omawiają z Klientem to, jak będzie przebiegała wycena nieruchomości, materiały, które będą analizowane, a także przedstawiają swoje sugestie i strategię działania. Proces wyceny zakończony jest zawsze stworzeniem operatu szacunkowego – dokumentu urzędowego zawierającego wyniki wyceny, ich uzasadnienie oraz analizę rynku nieruchomości.

Pośrednictwo w wynajmnie biuro - baner

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: