Biuro ING

Nowa umowa najmu z Idea Bank została podpisana przez NAI Estate Fellows Kraków

bartosz.miecznikowski 6 grudnia 2019

Lokal o powierzchni 179 mkw w budynku Azbud Office Center został zajęty przez nowy oddział Idea Bank SA. Klienta reprezentował Maciej Eret z krakowskiego biura NAI Estate Fellows.

Idea Bank jest bankiem oferującym kompleksowe i innowacyjne produkty dla mikro, małych i średnich firm. Wśród nich są m.in. konta, lokaty i kredyty, internetowa platforma Idea Cloud/Chmura Faktur, ChatBoty, kasoterminale #ideapay. Bank udostępnia także atrakcyjną ofertę leasingową i faktoringową. Wdraża najnowocześniejsze technologie w systemie bankowości internetowej i mobilnej.

 Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci. Umowa została podpisana w październiku i w tym samym miesiącu klient zaczął użytkowanie nowego biura.  Jesteśmy przekonani, że nowa siedziba spełni oczekiwania najemcy – mówi Maciej Eret z NAI Estate Fellows Kraków.

Azbud Office Center, oddany do użytku w 1999 roku, oferuje około 10 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Na typowym piętrze o powierzchni od 1 200 do 1 760 metrów kwadratowych najemcy znajdą: klimatyzację, pełne okablowanie oraz podwieszane sufity. Udogodnienia te pozwalają na komfortowe użytkowanie, natomiast wyposażenie takie jak: BMS, kontrola dostępu, recepcja czy ochrona budynku zapewniają bezpieczne użytkowanie. Budynek oferuje także prawie 400 miejsc parkingowych. Na terenie obiektu znajdują się także lokale usługowe, gastronomiczne i bankowe.

Azbud Office Center znajduje się przy Alei Pokoju, która jest jedną z głównych osi miasta. Pozwala to na szybki dostęp do centrum miasta. Łatwość komunikacji zapewnia również duża liczba połączeń tramwajowych i autobusowych. W pobliżu budynku dostępnych jest dużo terenów zielonych, niedaleko znajdują się również centra handlowe takie jak M1, Plaza, Selgros oraz Carrefour.