NAI Estate Fellows wprowadza Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego do budynku APEKS w Gdańsku.

bartosz.miecznikowski 29 października 2018

W czerwcu 2018 roku podpisano umowę na wynajem kolejnej powierzchni biurowej znajdującej się w budynku APEKS, przy ulicy Jaśkowa Dolina w Gdańsku Wrzeszczu. Najemcą zostało Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego ENSO z Opola.

Budynek położony wśród wzgórz morenowych w malowniczym leśnym otoczeniu, Centrum ENSO uznało za idealny do prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Uroczyste otwarcie biura ENSO odbyło się 28 września w obecności zaproszonych specjalnie na tę okoliczność gości. Otwarciu towarzyszył również Dzień Otwartych Drzwi, podczas którego przyszli klienci mogli zapoznać się ze specyfiką Centrum i umówić się na pierwsze konsultacje. Za przebieg najmu odpowiedzialny był Konrad Zajkowski – Kierownik Biura Regionalnego NAI Estate Fellows w Trójmieście.

Słowami Najemcy:

Współpracę przy konstruowaniu umowy najmu z NAI Estate Fellows  można uznać za wręcz modelową. Nic zatem dziwnego, że rozmowy toczyły się bez przeszkód i szybko podpisano finalne porozumienie.

Apeks Jaśkówka to 3-kondygnacyjny budynek, oferujący na wynajem ok. 1 000 m2 powierzchni biurowej klasy B. Metraż typowego piętra wynosi 300 m2. Obiekt dostarcza także do dyspozycji najemców około 45 naziemnych miejsc parkingowych. Apeks Jaśkówka wyposażony został między innymi w: uchylne, całodobową ochronę oraz klimatyzację. Umiarkowana wysokość budynku jest przejawem trendów w architekturze mających na celu stworzenie przyjaznego dla użytkowników otoczenia. Zaletą lokalizacji jest bliskość centrum handlowego Morena oraz sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony jest od Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy zaledwie o około 15 minut jazdy samochodem.

Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego ENSO to unikalne w swej koncepcji miejsce, gdzie pod jednym dachem klienci z jednej strony mogą zasięgnąć porady psychologa, psychiatry i psychoterapeuty, zaś z drugiej umówić się na diagnozę logopedyczną czy też pedagogiczną. Centrum ENSO służy poradą psychologa – seksuologa, psychodietetyka i psychogerontologa oraz prowadzi indywidualny  coaching biznesowy oraz przywództwa i strategii. W ramach organizowanych działań ENSO prowadzi także „Szkoły dla Rodziców”, psychoterapię grupową i terapię uzależnień oraz psychoterapię par. Centrum ENSO prowadzi również specjalne projekty dla zakładów pracy dotyczące przede wszystkim wypalenia zawodowego, depresji pracowników i kadry menedżerskiej.