Awans w zespole NAI Estate Fellows

bartosz.miecznikowski 4 lipca 2018

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy o awansie członka naszego zespołu, Rafała Misiaka, który z początkiem lipca 2018 obejmie pozycję Associate Directora. Rafał ma ponad 9 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, które zdobył pracując min. dla Metrohouse i Wood Lark Group. Posiada też bogate kompetencje w sektorze bankowości indywidualnej i korporacyjnej w zakresie finansowania projektów deweloperskich. Jego rozległa wiedza na temat warszawskiego rynku nieruchomości komercyjnych oraz głównych rynków regionalnych pozwoliła mu na realizację wielu transakcji na rynku biurowym, jak również na rynku handlowym w popularnych „high-street’ach” oraz w galeriach handlowych na terenie całej Polski.

Rafał Misiak dołączył do zespołu NAI Estate Fellows w marcu 2016 na stanowisku negocjatora. W tym czasie zajmował się pozyskiwaniem nowych klientów, zainteresowanych najmem powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych,. Do jego obowiązków należało także negocjowanie warunków umów i ich finalizacja.

Odpowiadałem za finalizację wielu mniejszych i większych transakcji najmu, co zaowocowało zdobyciem – jakże ważnego w branży – doświadczenia, ale również wysokiego poziomu kompetencji biznesowych. Ważny jest dla mnie konsekwentny rozwój umiejętności zawodowych, który z pewnością czeka mnie na nowym stanowisku. – komentuje Rafał Misiak.

Rafała charakteryzuje przede wszystkim wysoka skuteczność w nawiązywaniu relacji biznesowych oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami, co w połączeniu z rozległą wiedzą rynkową czyni go osobą o wysokich kompetencjach w branży.

– dodaje Agnieszka Mazurek, Dyrektor Działu Najmu NAI Estate Fellows.

Rafałowi życzymy dalszych sukcesów, satysfakcji z pracy i oczywiście kolejnych awansów!