Już od lipca polskie klientki będą mogły odwiedzić nowy salon urody, znanej na rynkach wschodnich sieci G.BAR.

bartosz.miecznikowski 7 maja 2018

Sieć G. BAR specjalizuje się w wyszukanych stylizacjach fryzur, paznokci i indywidualnie dopasowanych makijażach. To co wyróżnia tę markę to dbałość o szczegóły wystroju wnętrz i unikalna oferta dedykowana dla najbardziej wymagających klientek.

Sieć jest obecna w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Kazachstan, Kirgistan i Słowenia oraz zostanie wprowadzona do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Salon G.Bar  zajmie lokal o powierzchni 76 mkw. zlokalizowany na parterze biurowca, tuż obok lokalu perfumerii internetowe Perfumesco – najemcy, którego również reprezentował NAI Estate Fellows.

 „To pierwszy lokal naszej sieci w Polsce. Bardzo zależało nam na prestiżowej lokalizacji w miejscu doskonale skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta aby nasze Klientki mogły nas łatwo znaleźć. Cieszymy się z wejścia na nowy rynek i liczymy, że nasz koncept spotka się z ciepłym przyjęciem ze strony Klientek, tak jak miało to miejsce w pozostałych krajach gdzie jesteśmy obecni.” – mówi Anastasiia Bessonova – Dyrektor Zarządzająca w G.BAR Polska.

NAI Estate Fellows reprezentowało G.Bar w procesie transakcji najmu powierzchni.
Za przeprowadzenie transakcji odpowiadał Rafał Misiak – Negocjator, NAI Estate Fellows.

„Dzięki NAI Estate Fellows zmienia się charakter części usługowej budynku. Część parteru biurowca będzie strefą „beauty”, która nie tylko zaspokoi potrzeby pracowników biura, ale dzięki doskonałej lokalizacji przyciągnie nowych klientów zewnętrznych i okolicznych mieszkańców.” – mówi Rafał Misiak – Negocjator, NAI Estate Fellows.

Inwestora kompleksu biurowego Proximo 2 –  Hines Polska w procesie transakcji najmu powierzchni
z G-Bar reprezentował Colliers International. Za przeprowadzenie transakcji odpowiadała Anna Radecka – Associate Director w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International.

„Cieszymy się, że nowatorski i bardzo pro-kobiecy, jeśli chodzi o usługi beauty, koncept G-Bar wybrał lokalizację na swój pierwszy salon w Polsce właśnie w budynku Proximo 2. Już wkrótce panie odwiedzające kompleks będą mogły korzystać z szerokiego wachlarza usług, szytego na miarę najbardziej wymagających klientek” – mówi Anna Radecka – Associate Director w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International.

Proximo to nowoczesny kompleks dwóch obiektów biurowo-usługowych łączących estetykę
i funkcjonalność z technologicznym zaawansowaniem systemów podnoszących komfort pracy najemców. Lokalizacja blisko ścisłego centrum miasta oraz dostępność różnych środków komunikacji
w tym bezpośrednie sąsiedztwo stacji II linii metra dodatkowo wpływa na  atrakcyjność biurowców. Budynki zostały zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną Rolfe Judd oraz studio Pininfarina. Powstały z myślą o przyjaznym środowisku pracy, a zastosowane w nich rozwiązania spełniają najwyższe standardy powierzchni biurowych klasy A.

Budynek Proximo II, w którym znajdzie się lokal G.Bar, usytuowany przy ulicy Przyokopowej 26
w Warszawie oferuje najemcom 650 mkw. powierzchni usługowej oraz 19 950 mkw. przestrzeni biurowej mieszczącej się na 11 poziomach. W nowoczesnym budynku znajduje się 206 miejsc parkingowych na dwóch kondygnacjach podziemnych oraz 17 miejsc naziemnych.