NAI Estate Fellows wprowadza Perfumesco do Proximo 2

bartosz.miecznikowski 19 kwietnia 2018

Perfumesco – internetowa perfumeria, na swój pierwszy sklep stacjonarny wybrała Proximo II.

Perfumesco oferuje oryginalne perfumy i kosmetyki w korzystnych cenach. W swojej ofercie posiada wiele najbardziej pożądanych marek perfumeryjnych takich jak Armani, Hugo Boss, Calvin Klein czy Paco Rabanne. Bogata oferta kosmetyczna przyciąga atrakcyjnymi cenami, a asortyment jest nieustannie wzbogacany o kolejne produkty i marki. Do tej pory zakup możliwy był tylko poprzez sklep internetowy na stronie www.perfumesco.pl. Perfumeria zajmie lokal o powierzchni 140 mkw., zlokalizowany na parterze biurowca. Otwarcie zaplanowane zostało na przełomie czerwca i lipca 2018r.

NAI Estate Fellows reprezentowało Perfumesco w procesie transakcji najmu powierzchni. Za przeprowadzenie transakcji odpowiadał Rafał Misiak – Negocjator, NAI Estate Fellows.

Chcieliśmy aby nasz pierwszy, flagowy sklep był usytuowany w jak najlepszej lokalizacji i doskonale skomunikowany z różnymi częściami miasta, tak aby nasi Klienci mogli do nas bez problemów dotrzeć. Rozwijamy naszą sieć i już niedługo planujemy kolejne otwarcie tym razem w jednym ze stołecznych centrów handlowych”. – mówi Rafał Denisiuk z firmy Perfumesco.

Inwestora kompleksu biurowego Proximo 2 Hines Polska w procesie transakcji najmu powierzchni z Perfumesco reprezentował Colliers International. Za przeprowadzenie transakcji odpowiadała Anna Radecka – Associate Director w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International.

„Cieszymy się, że Perfumesco doceniło lokalizację i dołączy do grona najemców Proximo 2 lokując swój pierwszy stacjonarny sklep na parterze obiektu. Sklep Perfumesco będzie stanowił ciekawe uzupełnienie istniejącej oferty części handlowo – usługowej kompleksu Proximo, wzbogacając wachlarz udogodnień dla najemców biurowych jak również będąc destynacją dla użytkowników i mieszkańców sąsiednich inwestycji”. – mówi Anna Radecka z firmy Colliers International.

Proximo to nowoczesny kompleks dwóch obiektów biurowo-usługowych łączących estetykę i funkcjonalność z technologicznym zaawansowaniem systemów podnoszących komfort pracy najemców. Lokalizacja blisko ścisłego centrum miasta oraz dostępność różnych środków komunikacji w tym bezpośrednie sąsiedztwo stacji II linii metra dodatkowo wpływa na  atrakcyjność biurowców. Budynki zostały zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną Rolfe Judd oraz studio Pininfarina. Powstały z myślą o przyjaznym środowisku pracy, a zastosowane w nich rozwiązania spełniają najwyższe standardy powierzchni biurowych klasy A.

Budynek Proximo II, w którym znajdzie się lokal Perfumesco, usytuowany przy ulicy Przyokopowej 26 w Warszawie oferuje najemcom 650 mkw. powierzchni usługowej oraz 19 950 mkw. przestrzeni biurowej mieszczącej się na 11 poziomach. W nowoczesnym budynku znajduje się 206 miejsc parkingowych na dwóch kondygnacjach podziemnych oraz 17 miejsc naziemnych.