NAI Estate Fellows przejmuje zarządzanie Nobilis Business House

bartosz.miecznikowski 17 kwietnia 2018

Nobilis Business House zmienił właściciela i firmę zarządzającą obiektem.

Nobilis Business House to budynek o łącznej powierzchni ponad 17 000 mkw. zlokalizowany przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu. Biurowiec wyróżnia nowoczesna, a zarazem ponadczasowa architektura. Duże, przeszklone okna zapewniają optymalny dostęp światła dziennego, nadają szlachetności i elegancji. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Przestrzeń biurowa wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają wysoki komfort pracy użytkowników budynku. Na terenie inwestycji do dyspozycji Najemców znajdują się takie udogodnienia jak: parkingi rowerowe, szatnie, suszarnie i prysznice dla rowerzystów. Najemcy mogą również korzystać z kantyny, punktów usługowych i handlowych, a także dwóch ogólnodostępnych sal konferencyjnych mogących pomieścić ok 20 osób każda. Do Najemców biurowca należą: Onet Group, City Space, PPG Deco, Smith & Nephew a także Centrum Medyczne Synexus.

Jedną z zalet inwestycji, jest jej unikalna lokalizacja – tuż obok Pasażu Grunwaldzkiego, przy jednym z największych węzłów komunikacji publicznej. Doskonałe połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta wpływa na atrakcyjność biurowca. Budynek położony jest zaledwie 10 minut od Dworca Głównego PKP i ok. 20 minut od międzynarodowego lotniska Strachocin.

„Nobilis Business House to drugi po budynku Moniuszki 1A, w Warszawie biurowiec jakim w imieniu funduszu Catalyst Capital zarządza NAI Estate Fellows. Cieszymy się, że do naszego portfela trafia tak prestiżowa nieruchomość o doskonałych parametrach technicznych, usytuowana w jednej z atrakcyjniejszych lokalizacji Wrocławia.” – mówi Grzegorz Lisewski – Dyrektor Działu Zarządzania NAI Estate Fellows.