Vistex Poland CEE wprowadzi się do CBL

bartosz.miecznikowski 22 marca 2018

Oddział NAI Estate Fellows w Łodzi podpisał kolejną umowę najmu powierzchni biurowej w CBL| Łódź.  

Nowy Najemca – Vistex Poland CEE Sp. z o.o. to producent oprogramowania oraz aplikacji biznesowych dla największych firm na świecie. Vistex w CBL zajmie Biuro o powierzchni ponad 1500 m2 zlokalizowane na 4 piętrze biurowca. Za przeprowadzenie transakcji, ze strony NAI Estate Fellows, odpowiedzialny był Piotr Klatka – Dyrektor Biura Regionalnego w Łodzi.

„W związku z rozwojem naszej firmy, a co za tym idzie dynamicznym wzrostem zatrudnienia w łódzkim oddziale, zmuszeni byliśmy do poszukiwania nowej lokalizacji naszego biura, która sprostałaby naszym oczekiwaniom. Zapewnienie pracownikom przestrzeni sprzyjającej równolegle pracy zespołowej jak i indywidualnej, wyposażonej zarówno w strefy pracy i relaksu było naszym priorytetem. Przestrzeń oferowana przez NAI Estate Fellows w Łódzkim Centrum Biznesu posiada znakomite możliwości adaptacyjne i najlepiej wpasowała się w nasze oczekiwania. Ponadto istotna była dla nas lokalizacja w samym centrum Łodzi, sprzyjająca zarówno pracownikom zmotoryzowanym jak i tym poruszających się kominikacją miejską. Obiekt w pełni spełnia nasze wymagania i dodatkowo zapewnia dalsze możliwości rozwoju.” – mówi Agata Sulima – Manager Regionalny z firmy Vistex.

CBL to biurowiec o łącznej powierzchni 7 700 m2. posiadający sześć kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne, na których znajduje się parking. Oferuje swoim Najemcom nowoczesne powierzchnie biurowe przygotowane w oparciu o indywidualne aranżacje przestrzeni spełniające wszystkie obecnie obowiązujące standardy. Powierzchnie realizowane są zarówno w formacie „open space” jak i w układzie gabinetów oraz stref pracy.

CBL usytuowany jest w samym centrum Łodzi przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Piotrkowskiej,
w dzielnicy Śródmieście. Bezpośrednio przy budynku znajduje się główny HUB komunikacyjny, przystanek Piotrkowska-Centrum, łączący wszystkie dzielnice oraz okoliczne miejscowości.
Do kluczowych Najemców CBL należą Medicover; Eniro, Orange, FABRITY, BZ WBK czy TAX CARE.

„Budynek CBL, charakteryzuje się ponadczasową bryłą, która wpisała się już na stałe w krajobraz centrum Łodzi. Biurowiec oraz jego infrastruktura stale poddawane są systematycznym pracom modernizacyjnym tak aby spełniały obowiązujące obecnie standardy. W 2017 roku w budynku zostały przebudowane wszystkie hole wejściowe. Dzięki temu oraz doskonałej lokalizacji, CBL jest tak chętnie wybierany przez Najemców”. – mówi Piotr Klatka– Dyrektor Biura Regionalnego w Łodzi opowiadający z ramienia NAI Estate Fellows za komercjalizację i zrządzanie obiektem.