NAI Estate Fellows wprowadza PAGED Meble do Praga306!

bartosz.miecznikowski 3 lipca 2017

Przy ul. Grochowskiej w kompleksie PRAGA306 powstanie nowy salon ekspozycyjny jednego z wiodących producentów mebli na Polskim rynku – PAGED Meble.

Za przeprowadzenie transakcji w imieniu PAGED Meble, odpowiedzialny był Rafał Misiak – Negocjator NAI Estate Fellows.

Grupa Paged to holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 85-letniej tradycji. Spółka dominująca Grupy, Paged S.A. z siedzibą w Warszawie, jest od 1996 r. notowana na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. PAGED to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów mebli i jedno z 200 największych przedsiębiorstw w Polsce. Nowy salon ekspozycyjny zajmie lokal o powierzchni ponad 300 m2, zlokalizowany na parterze budynku. Otwarcie planowane jest na wrzesień 2017r.

„Bardzo cieszy nas fakt, że kompleks Praga306 przyciąga takie firmy jak Paged Meble S.A. Paged idealnie wkomponował się w koncepcję naszego projektu. Przyświecają nam te same idee – doświadczenie i bogata historia w połączniu z nowoczesnym designem” – mówią pomysłodawcy projektu Praga306.

Kompleks PRAGA 306, zlokalizowany przy ul. Grochowskiej 306/308, tworzy 7 budynków odmiennych architektonicznie z 7 wejściami i 3 windami. Nieruchomość oferuje 11 039 m2 powierzchni biurowej i 1 224 m2 powierzchni handlowo-usługowej z przeznaczeniem na restauracje, kawiarnie, sklepy, siłownię oraz 875 m2 magazynów. Historia budynków zlokalizowanych przy ul. Grochowskiej 306/308 sięga początków XX wiek.  Niekonwencjonalny charakter nieruchomości, doskonała lokalizacja oraz wygodne połączenie komunikacyjne z centrum miasta powoduję, że kompleks przyciąga oryginalne koncepty takie jak showroom Paged.

„Stały rozwój oferty oraz współpraca ze znanymi projektantami zaowocowała wprowadzeniem do ofert modeli premium, które zdobyły uznanie naszych klientów. Dlatego też postanowiliśmy otworzyć w Warszawie salon ekspozycyjny – wzorcownię, gdzie będziemy mieli możliwość ciekawego wyeksponowania naszych mebli i organizowania spotkań z architektami i klientami. Chcieliśmy, żeby miejsce tych spotkań było dobrze skomunikowane oraz samo w sobie było ciekawe architektonicznie i koncepcyjnie”. – mówi Michał Kuryłło – Członek Zarządu, a jednocześnie Dyrektor Sprzedaży i Marketingu PAGED Meble.