Lady Justice Statue

NAI Estate Fellows wprowadziło KRW Legal do przedwojennej kamiennicy przy Górskiego 9 w Warszawie

bartosz.miecznikowski 31 marca 2017

 

NAI Estate Fellows reprezentowało kancelarię prawną Krzysztof Rożko i Wspólnicy w procesie transakcji najmu powierzchni biurowej dla nowej siedziby.   

Kancelaria zajmie 650 m2 powierzchni biurowej na dwóch kondygnacjach – drugiej i trzeciej, w budynku Górskiego 9.

„Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, że wybór naszego biura padł właśnie na kameralną kamienicę przy ulicy Górskiego 9. Chcielibyśmy podkreślić jakość obsługi firmy NAI Estate Fellows, która przedstawiła Nam kompletną ofertę dostępnych lokalizacji, jak również skierowała Naszą uwagę właśnie na wybraną docelowo powierzchnię.” – mówi mec. Krzysztof Rożko, Partner Zarządzający w KRW Legal.

„Współpraca z NAI Estate Fellows charakteryzowała się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą rynkową doradcy. Zaowocowało to wyborem budynku, który spełnia wszystkie nasze oczekiwania.” – dodaje Marcin Michalczuk, Prezes Zarządu w FinanceWell.

Nieruchomość Górskiego 9 to czteropiętrowa, powojenna kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy, w bliskiej odległości od ulicy Szpitalnej. Łączna powierzchnia budynku wynosi 1 780 m2. Dostępne powierzchnie są klimatyzowane, zaaranżowane w układzie gabinetowym. Fasada budynku przeszła renowację. Najemcy kamienicy mają do dyspozycji, reprezentacyjną recepcję a wysokie pomieszczenia dodatkowo podkreślają wysoki standard nieruchomości. Z uwagi na doskonałą lokalizację, w bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, oraz dwie linie metra. W okolicy dostępna jest bogata oferta usługowo – handlowa w postaci wielu restauracji, kawiarni, hoteli i urzędów, m.in. Wojewódzki Sąd Administracyjny oraz Naczelny Sąd Administracyjny.

„Wynajem tak dużej powierzchni budynku znacząco przyczynił się do zapełnienia kamienicy niemalże w całości. Na decyzję Klienta wpływ miała przede wszystkim znakomita lokalizacja oraz bliskość instytucji rządowych.” – dodaje Rafał Misiak, Negocjator z NAI Estate Fellows.