biuro wynajem

Berlitz wybiera Orion Business Tower w Łodzi

bartosz.miecznikowski 6 marca 2017

Oddział NAI Estate Fellows w Łodzi podpisał kolejną umowę najmu powierzchni biurowej w obiekcie Orion Business Tower, zlokalizowanym u zbiegu Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza.  

Nowym najemcą została szkoła języków obcych Berlitz Poland Sp. z o.o. Najemca zajmie  powierzchnię zlokalizowaną na 2 piętrze. Na powierzchni szkoły znajduje się 8 sal wykładowych, pokój nauczycielski oraz pomieszczenia administracyjne.

Za przeprowadzenie transakcji w imieniu Właściciela budynku, ze strony NAI Estate Fellows, odpowiedzialny był Piotr Klatka – Dyrektor Biura Regionalnego w Łodzi.

„W poszukiwaniach nowej lokalizacji najważniejsza dla nas była wygoda Klientów naszej Szkoły. Wybór Orion Business Tower na nową siedzibę podyktowany był przede wszystkim doskonałą lokalizacją budynku oraz dostępnością wielu środków komunikacji miejskiej w bliskiej odległości od biurowca.” – mówi Małgorzata Sprusińska z Berlitz Poland.

Berlitz Sp. z o.o to nie tylko szkoła językowa ale firma edukacyjno – szkoleniowa, obecna w 73 krajach. Od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Berlitz oferuje kursy języków takich jak: angielski, niemiecki, francuski, włoski hiszpański bądź inny wybrany język. Szkoła koncentruje się na doborze odpowiedniego poziomu nauczania jak i na efektywności nauki. W ofercie dostępne są kursy dla firm, dzieci i dorosłych.

Orion Bussiness Tower jest budynkiem 16 kondygnacyjnym o łącznej powierzchni najmu  wynoszącej 10 000 m2 wraz z miejscami parkingowymi (podziemny i naziemny). Wskaźnik komercjalizacji budynku wynosi 80,22 %. Kluczowymi najemcami budynku są: grupa VEOLIA, TOMTOM, INTERSOFT, PEKAO S.A., MANPOWER. W obiekcie została przeprowadzona kompleksowa modernizacja klimatyzacji oraz powierzchni wspólnych. Budynek oferuje możliwość dopasowania standardu najmu do oczekiwań indywidualnych najemcy niezależnie od wielkości powierzchni.

NAI Estate Fellows, oddział w Łodzi, odpowiada zarówno za zarządzanie budynkiem, jak również komercjalizację biurowca.