Od 10 lat w tym samym miejscu i zostają na kolejne 5!

bartosz.miecznikowski 15 marca 2017

Polcotex zostaje w Centrum Biznesu Łódź .

Polcotex Sp. z o.o. istnieje od 33 lat i jest jednym z największych eksporterów odzieży do Krajów Unii Europejskiej w Łodzi.

Firma od 10 lat zajmuje biuro, zlokalizowane na 5 piętrze, w biurowcu Centrum Biznesu Łódź. Najemca zdecydował o przedłużeniu umowy najmu o kolejne 5 lat. Za przeprowadzanie transakcji w imieniu Właściciela budynku odpowiedzialny był Piotr Klatka  – Dyrektor Biura NAI Estate Fellows w Łodzi.„Stale utrzymywany standard budynku, bieżące modernizacje oraz doskonała lokalizacja miały kluczowy wpływ na naszą decyzję by pozostać w Centrum Biznesu Łódź na kolejne
5 lat. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla nas ale również dla naszych Klientów ponieważ wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do adresu przy Piłsudskiego 3 ”.
– mówi Elżbieta Stokowska – Prezes Zarządu Polcotex Sp. z o.o.

Centrum Biznesu Łódź zlokalizowane jest w samym centrum Łodzi, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3. Położenie obiektu umożliwia sprawny dojazd środkami komunikacji publicznej (przystanek Łódź-Centrum.) Nieruchomość to budynek biurowo z funkcją handlową oferujący około 7700 m2 powierzchni biurowej i 1100 m2 powierzchni usługowej rozmieszczonej na 5-kondygnacjach. Metraż typowego piętra wynosi 1 400 m2. Poziom komercjalizacji budynku wynosi 100%. Obiekt wyposażony jest w zmodernizowany system klimatyzacji sterowanej indywidualnie oraz uchylne okna. Do dyspozycji Klientów jest 150 miejsc parkingowych. Kluczowymi najemcami budynku są takie firmy jak: Medicover, mBank, Eniro, Orange, FABRITY i BZ WBK.

NAI Estate Fellows, oddział w Łodzi, odpowiada zarówno za zarządzanie budynkiem, jak również komercjalizację biurowca.