Baltic Park Molo – niesamowita inwestycja w Świnoujściu!

bartosz.miecznikowski 24 lutego 2017

Oddział NAI Estate Fellows w Poznaniu podpisał umowę na komercjalizację Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Baltic Park Molo będzie stanowić ultranowoczesny kompleks hotelowo – apartamentowo – rekreacyjny zlokalizowany tuż obok głównej promenady i plaży w Świnoujściu. W skład kompleksu wchodzą 4 budynki, 150-metrowa promenada zakończona molo wraz z ogólnodostępną przestrzenią rekreacyjną. W dwóch hotelach o wyróżniającej się architekturze znajdować się będzie kilka restauracji, strefa SPA, klub nocny, Aquapark oraz ogromne centrum kongresowe zdolne pomieścić 1200 osób. Na parterach budynków znajdzie się kilkanaście lokali na sprzedaż i pod wynajem o łącznej powierzchni 2 000 m2. Dostęp do lokali będzie zarówno od strony ulicy Uzdrowiskowej jak i promenady przebiegającej przez sam środek kompleksu. Baltic Park Molo to ekskluzywny kurort, który zapewni swoim Klientom szeroki wachlarz wyrafinowanych rozrywek.

Za prowadzenie komercjalizacji lokali usługowych w nieruchomości, odpowiedzialna jest Patrycja Masiarek – Dyrektor Biura NAI Estate Fellows oddziału w Poznaniu, zlokalizowanego przy ulicy Gajowej 1A.

„Lokalizacja, nowoczesna architektura i wysoki standard wykończenia czynią Baltic Park Molo miejscem bardzo atrakcyjnym. Z uwagi na bliskość promenady, gwarantuje doskonałą ekspozycję i duże zainteresowanie potencjalnych Klientów. Dla osób poszukujących miejsca na ulokowanie tu flagowego sklepu bądź showroomu lub punktu usługowego to lokalizacja idealna ”. – mówi Patrycja Masiarek – Dyrektor Biura NAI Estate Fellows w Poznaniu.