Małe biuro w dużym biurowcu, w doskonałej lokalizacji? To możliwe z Orion Smart Office!

bartosz.miecznikowski 24 lutego 2017

Biura Smart Office wkraczają do kolejnego biurowca. Tym razem do Orion Business Tower w Łodzi.

Projekt „Orion Smart Office” został stworzony w odpowiedzi na wymagania Najemców poszukujących niewielkich powierzchni biurowych na elastycznych warunkach najmu. „Smart Office” to biuro o niewielkim metrażu z zapleczem socjalnym i konferencyjnym. W ramach projektu całe 12 piętro budynku zostało podzielone na małe moduły, tak aby każdy z Najemców mógł dopasować wielkość biura do własnych potrzeb. Wielkości modułów zaczynają się już od 8 metrów kwadratowych, a każdy z nich posiada indywidualną klimatyzację.

Projekt nie zakłada minimalnego okresu najmu, Najemca może podpisać umowę na czas nieokreślony z zachowaniem ustalonego okresu wypowiedzenia co daje mu dużą elastyczność w doborze powierzchni wraz ze wzrostem swojego biznesu.

Wynajmujący w ramach „Orion Smart Office” oddaje do dyspozycji najemców w pełni wyposażony aneks kuchenny wraz z jadalnią oraz następujące usługi dodatkowe: internet w trzech przepływnościach: 5/1Mbps;10/2 Mbps, 15/3Mbps, zabezpieczoną sieć Wi-fi z opcją roamingu sygnału pomiędzy antenami, indywidualne sprzątanie biura, wynajem sali konferencyjnej na godziny. W ramach umowy zapewnia także możliwość korzystania z miejsc parkingowych pod budynkiem.

Oferta projektu Orion Smart Office wraz z proponowanymi usługami dodatkowymi cieszy się uznaniem wśród Najemców. Powierzchnia dedykowana dla Projektu osiągnęła prawie 100% wskaźnik komercjalizacji zaledwie w trzy miesiące.” – mówi Piotr Klatka Piotr Klatka – Dyrektor Biura Regionalnego NAI Estate Fellows w Łodzi.

Orion Bussiness Tower jest budynkiem 16 kondygnacyjnym o łącznej powierzchni najmu  wynoszącej 10 000 m2 wraz z miejscami parkingowymi (podziemny i naziemny). Zlokalizowany jest u zbiegu Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza w ścisłym centrum Łodzi. W obiekcie została przeprowadzona kompleksowa modernizacja klimatyzacji oraz powierzchni wspólnych. Budynek posiada reprezentacyjną recepcję, ochronę 24h, system kontroli dostępu, monitoring, 4 szybkobieżne windy, dwie linie zasilające UPS, 2 generatory samoczynne załączenia rezerwy, free cooling, klimatyzację precyzyjną, oświetlenie energooszczędne, duży parking rowerowy ze stanowiskiem do naprawy rowerów, BMS. Biurowiec oferuje możliwość dopasowania standardu najmu do oczekiwań indywidualnych najemcy niezależnie od wielkości powierzchni. Wskaźnik komercjalizacji budynku wynosi 80,22 %. Kluczowymi najemcami budynku są: grupa VEOLIA, TOMTOM, INTERSOFT, PEKAO S.A., MANPOWER.

NAI Estate Fellows, oddział w Łodzi, odpowiada zarówno za zarządzanie budynkiem, jak również komercjalizację biurowca.